Bielsko-Biała ponownie Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jak obiecali, tak zrobili! Dokładnie rok temu mieszkańcy Bielska-Białej potwierdzili, że spotkamy się ponownie za rok…. i dotrzymali słowa. Ich miejscowość po raz drugi została wybrana Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce!

Bielszczanie dotrzymali słowa

…i tak honorowe podejście to my szanujemy! Doskonale pamiętamy nasze spotkanie na wyjątkowej imprezie, podczas której przekazaliśmy statuetkę za pierwsze miejsce w plebiscycie Terra Flower Power na ręce pana Adama Ruśniaka, zastępcy prezydenta miasta (klik, by przypomnieć sobie ten koncert). Poprosiliśmy wówczas zgromadzonych na wydarzeniu mieszkańców o to, by pomogli nam uczcić dziesiątą edycję w wyjątkowy sposób. Trudno o lepszy motyw przewodni dla jubileuszowej edycji niż wygrana w tak rekordowym stylu. Po raz drugi…

Przed rokiem Bielsko-Biała zwyciężyło, mając na liczniku 4030 głosów. Brzmi imponująco, prawda? Aczkolwiek przebicie tego rekordowego wyniku nie sprawiło mieszkańcom najmniejszego problemu. Zakończony przed kilkoma chwilami dziesiąty plebiscyt Terra Flower miasto zakończyło z 5137 głosami! Drodzy Internauci, to nie koniec rekordów, bowiem wg naszych obliczeń łącznie oddaliście 20 558 głosów (przeszło 5 tys. więcej niż przed rokiem).

Pierwsze miejsce: Bielsko – Biała – 5137  głosów

Katarzyna Bielsko Biala

Terra Flower Power, czyli podium w kwiatach

Aż 2349 głosów. Z tak niesamowitym wynikiem grę zakończyło debiutujące w plebiscycie Olecko. Czy to tak zwane szczęście początkującego? Zdecydowanie NIE! Wystarczy rzucić okiem  na zdjęcia z miasta, by przekonać się, że wyróżnienie jest bardziej niż należne.

2 miejsce: Olecko – 2349 głosów

autor Beata Zabokrzycka Olecko 6

To jednak nie koniec miłych niespodzianek inspirowanych naturą. Tegoroczny wynik to więcej niż jeden „come back”. Z przyjemnością powitaliśmy w grze Świnoujście, które już po raz kolejny znalazło się w ścisłej czołówce. Taki wynik i niezmiennie dobre zdanie facebookowiczów o ukwieceniu miasta mówi sam za siebie!

Trzecie miejsce: Świnoujście – 1884  głosy

autor Wioletta Nawrocka Swinoujscie 2 1

Poznaj pełne wyniki konkursu:

terra-flower-power-2021-wyniki-plebiscytu

Podziękowania dla Włodarzy i Mieszkańców

Choć plebiscyt to przede wszystkim wybory Najpiękniej Ukwieconego Miasta, to bez większego problemu można nazwać go plebiscytem na Najbardziej Zaangażowanych Mieszkańców. To właśnie od nich zależy ostateczny wynik rozgrywki, dzięki czemu wiemy dobrze, jak bardzo oczekują oni od Włodarzy konkretnych działań. Drodzy Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie – mamy nadzieję, że ogromny zasięg tegorocznego plebiscytu i tysiące oddanych głosów będą dla Was odpowiednią inspiracją :).

Dziękujemy za każdy „lajk” w konkursie!

Czas na nagrody, które mają Flower Power!

Co prawda znamy już Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce, jednak najprzyjemniejsza część rozgrywki nadal przed nami. W najbliższych dniach współorganizator konkursu – firma Terra Group skontaktuje się z przedstawicielami miast z podium, by ustalić szczegóły przekazania nagród. O wszystkim będziemy informować na bieżąco. W ciągu kilkunastu najbliższych dni skontaktujemy się również z autorami zgłoszeń z 3 Najpiękniej Ukwieconych Miast – powędrują do nich nagrody dodatkowe – bony na zakupy w sklepie www.makeithome.pl o wartości 100 zł. Szczegóły na poniższej grafice.

terra flower power

Jubileuszowa, dziesiąta edycja plebiscytu Terra Flower Power powoli przechodzi do historii. Mamy jednak nadzieję, że w równie licznym, a może nawet jeszcze liczniejszym gronie spotkamy się za rok, by już po raz jedenasty wybrać Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce! 

Regulamin https://bit.ly/21-regulamin

Nagrody https://bit.ly/21-nagrody

Lista uczestników https://bit.ly/uczestnicy_21

#terraflowerpower


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz