Terra Flower Power. Kliknij „lubię to” dla swojego miasta!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Głosowanie w dziewiątej edycji plebiscytu Terra Flower Power ruszyło – kliknij „like” na swoje ukwiecone miasto i pomóż mu zdobyć tytuł Najpiękniej Ukwieconego oraz w pełni ukwieconą wieżę kwiatową lub donicę XXL!

Przejdź do głosowania  w plebiscycie – klik

weź udział baner plebiscyt

Dziś, trzeciego sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower. Jeszcze do 17 sierpnia, spośród wszystkich zgłoszonych miejscowości możecie wybierać tę, która zdobędzie tytuł Najpiękniej Ukwieconej, cenną nagrodę rzeczową oraz pamiątkową statuetkę.

jak głosować 2020

 

Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” 👍 pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii. Liczą się wszystkie rodzaje reakcji.

 

Poznaj wybranych uczestników plebiscytu:

Na Najpiękniej Ukwiecone Miasto czekają cenne nagrody – w pełnie ukwiecona, dwumetrowa wieża kwiatowa, pamiątkowa statuetka oraz gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego od Terra Group – wydawnictwa, które co roku trafia do jednostek polskiej administracji publicznej jako świąteczny prezent. Miasto z drugiego miejsca podium otrzyma donicę XXL z funkcją stołu (lub siedziska), a zdobywca brązowego medalu  klasyczną donicę XXL – wszystkie nagrody, podobnie jak główna, będą w pełni ukwiecone.

nagrody 2020 2

Tuż po zakończeniu etapu głównego wyłonimy kolejnych 10 zwycięzców – autorów Najpiękniejszych Zdjęć, do których powędrują wiszące doniczki od partnera plebiscytu – sklep internetowy Make it Home.

 

przedluzamy etap zgloszen

Przedłużamy etap zgłoszeń! Chcąc uhonorować wszystkie Pięknie Ukwiecone Miasta, jeszcze do środy (5.08) przyjmujemy zdjęcia z Waszych miejscowości. Uwaga! Zgłoszenia nadesłane po 3.05 mają automatycznie krótszy czas na zbieranie głosów.

 

więcej informacji, regulamin, lista nagród: www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2020/

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz