Terra Flower Power. Kliknij „lubię to” dla swojego miasta!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Głosowanie w dziewiątej edycji plebiscytu Terra Flower Power ruszyło – kliknij „like” na swoje ukwiecone miasto i pomóż mu zdobyć tytuł Najpiękniej Ukwieconego oraz w pełni ukwieconą wieżę kwiatową lub donicę XXL!

Przejdź do głosowania  w plebiscycie – klik

Dziś, trzeciego sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower. Jeszcze do 17 sierpnia, spośród wszystkich zgłoszonych miejscowości możecie wybierać tę, która zdobędzie tytuł Najpiękniej Ukwieconej, cenną nagrodę rzeczową oraz pamiątkową statuetkę.

 

Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” 👍 pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii. Liczą się wszystkie rodzaje reakcji.

 

Poznaj wybranych uczestników plebiscytu:

Na Najpiękniej Ukwiecone Miasto czekają cenne nagrody – w pełnie ukwiecona, dwumetrowa wieża kwiatowa, pamiątkowa statuetka oraz gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego od Terra Group – wydawnictwa, które co roku trafia do jednostek polskiej administracji publicznej jako świąteczny prezent. Miasto z drugiego miejsca podium otrzyma donicę XXL z funkcją stołu (lub siedziska), a zdobywca brązowego medalu  klasyczną donicę XXL – wszystkie nagrody, podobnie jak główna, będą w pełni ukwiecone.

Tuż po zakończeniu etapu głównego wyłonimy kolejnych 10 zwycięzców – autorów Najpiękniejszych Zdjęć, do których powędrują wiszące doniczki od partnera plebiscytu – sklep internetowy Make it Home.

 

Przedłużamy etap zgłoszeń! Chcąc uhonorować wszystkie Pięknie Ukwiecone Miasta, jeszcze do środy (5.08) przyjmujemy zdjęcia z Waszych miejscowości. Uwaga! Zgłoszenia nadesłane po 3.05 mają automatycznie krótszy czas na zbieranie głosów.

 

więcej informacji, regulamin, lista nagród: www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2020/

 

 

Dodaj komentarz

4 × 3 =