Walka trwa! Dziesiątki miast poczuły Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Za nami niespełna tydzień głosowania, a sama pierwsza dziesiątka uczestników plebiscytu Terra Flower Power zdobyła ponad 7 tysięcy Waszych „lajków”. Inspirowani, jesteście niesamowici… Chociaż dobrze wiemy, że to nie koniec Waszych możliwości!

Terra Flower Power: zapowiada się kwiatowy rekord

W tym roku Bielsko-Biała chce obronić tytuł z zeszłego roku. Nic dziwnego, że walkę miasto zaczęło bardzo dynamicznie, szybko zdobywając przewagę nad resztą uczestników. Ale-ale – zwycięzca sprzed kilku edycji – Świnoujście chyba również ma ochotę na to, by do zdobytej już statuetki dołożyć nową… Walka trwa! Uczestnicy prześcigają się, pnąc po „szczeblach” stawki – doskonale wiemy, że to wszystko Wasza zasługa – drodzy Internauci, dziękujemy już teraz za wasze ogromne zaangażowanie. Wszystko wskazuje na to, że dzięki Wam uda nam się podsumować ten wyjątkowy, bo jubileuszowy plebiscyt Terra Flower Power z prawdziwie rekordowym wynikiem.

Tak prezentują się wyniki w pierwszej dziesiątce:

  1. Świnoujście – 1352 głosy
  2. Bielsko-Biała – 1035 głosów
  3. Olecko – 898 głosów
  4. Elbląg – 864 głosy
  5. Hrubieszów – 801 głosów
  6. Łobez – 755 głosów
  7. Stalowa Wola – 708 głosów
  8. Września – 327 głosów
  9. Rumia – 285 głosów
  10. Grodzisk Mazowiecki – 272 głosy

Poznaj pozostałych uczestników i weź udział w głosowaniu, klikając w poniższy banner:

zglos swoje miasto adres email

Galeria plebiscytowych inspiracji zachwyca

Choć walka o tytuł i nagrody trwa w najlepsze, nie powinniśmy zapominać, w jakim celu organizujemy zabawę już po raz dziesiąty. Na wszelki wypadek, zapewne dla czystej formalności, przypomnimy: chcemy wyłonić, nagrodzić i zaprezentować całej Polsce wzory do naśladowania: Pięknie Ukwiecone Miasta. A jest co podziwiać. W tym roku włodarze i ogrodnicy odpowiedzialni za pielęgnację zieleni rodzimych miejscowości zaskakiwali nas z każdym kolejnym fotograficznym zgłoszeniem – ich kreatywność wprost nie zna granic. Kto nie wierzy… niech zajrzy do naszego niedawnego wpisu, w którym zaprezentowaliśmy najciekawsze pomysły na ukwiecenie, jakie podpatrzyliśmy pośród uczestników zestawienia.

Zainspiruj się – wieża kwiatowa w 5 odsłonach

Jeszcze dwa tygodnie emocji w plebiscycie Terra Flower Power

Które z miast okaże się Najpiękniej Ukwieconym w oczach Internautów? Nie sposób tego przewidzieć, bowiem historia nauczyła nas już wielokrotnie, że walka trwa dosłownie do ostatnich sekund. A jest o co walczyć. W tym roku trzy zwycięskie miejscowości otrzymają nagrody o łącznej wartości 16 tysięcy złotych. Będą to vouchery na zakup nowych dekoracji z oferty firmy Terra Group. W ten sposób na ulice i skwery trafi jeszcze więcej wież kwiatowych oraz donic XXL, a co za tym idzie: tak pożądanej  obecnie natury. Tuż po podsumowaniu najważniejszej części zabawy nagrodzimy również autorów zdjęć z trzech miast z podium. Szczegóły na poniższej grafice.

terra flower power

Przypominamy, że zgłoszenia-zdjęcia ze swoich miast można słać jeszcze do piątku! konkurs@terra-pl.eu

Regulamin https://bit.ly/regulamin_21

Nagrody https://bit.ly/nagrody_21

Lista uczestników https://bit.ly/uczestnicy_21

#terraflowerpower

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz