O blogu

Inspirowani Naturą blog dla tych, którzy „czują miętę do natury”. Już od ośmiu lat wspólnie z Wami tworzymy miejsce, do którego zapraszamy przede wszystkich miłośników ogrodów, dzikiej przyrody, ale także zieleni miejskiej i architektury krajobrazu.

 

baner pl blog

 

Szukasz inspirujących pomysłów na zieleń miejską? Zastanawiasz się, jak dbać o roślinne dekoracje na ulicach swojego miasta? Chcesz dowiedzieć się, jak „przemycić” rośliny do wspólnych przestrzeni? A może nie wiesz, jak pielęgnować ulubioną domową roślinę? Na łamach bloga odpowiadamy na te i inne pytania!

 

Dziękując za Twoją uwagę, chcemy przedstawić kilku przyjaciół, bowiem nie jesteśmy sami w naszych dążeniach . Blog Inspirowani Naturą powstał z inicjatywy i działa przy wsparciu firmy Terra Group – skarbnicy wiedzy i doświadczenia, z której czerpiemy bardzo chętnie. 25 lat na rynku zieleni miejskiej robi swoje!

 

Uwielbiamy innowacje, śledzimy nowinki i staramy się być zawsze na bieżąco. Niezbędną dawkę najbardziej aktualnych trendów stale dostarcza nam nasz drugi przyjaciel – sklep Make it Home – niezwykłe miejsce, w którym znajdziecie najbardziej oryginalne rozwiązania dla domu i ogrodu.

 

Ideą naszego bloga jest prezentowanie wyjątkowych ludzi, produktów, inspiracji, miejsc i pomysłów – jeśli chcesz nam w tym pomóc, skontaktuj się z nami mailowo: marketing@inspirowaninatura.pl.

PSSSt! nie zapomnij śledzić nas na Facebooku – klik