Terra Flower Power – czekamy na wasze głosy w plebiscycie na najpiękniej ukwiecone miasto!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
1 sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power, organizowanym przez blog Inspirowani Naturą przy wsparciu firmy Terra Group oraz sklepu Make it Home. To już siódma edycja – tym razem do walki o wygraną zgłosiło się aż 127 miast!

Piękne polskie miasta

Od początku lipca przyjmowaliśmy zgłoszenia do plebiscytu – do drugiego etapu zakwalifikowało się aż 127 miast. Wierzymy, że będą one wzorem do naśladowania, a dzięki nim z upływem lat inne polskie miasta staną się jeszcze bardziej przyjazne. To właśnie, poza chęcią nagrodzenia pięknych aranżacji zieleni miejskiej, podstawowy cel plebiscytu.

Poznaj wybranych uczestników plebiscytu:
Jak głosować?

Głosowanie potrwa od 1 do 22 sierpnia na stronie Plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Wystarczy kliknąć widoczny w galerii danego miasta krzyżyk, by udzielić mu swojego wsparcia.

glosuj plebiscyt

Uhonorować najlepszych

Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów, uhonorujemy dwumetrową wieżą kwiatową oraz gwarantowanym miejscem na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra Group. Miasta z kolejnych miejsc podium otrzymają kolejno: donicę Gianto Tablo oraz Gianto 120, a każdy ze zwycięzców także podłoże i nawozy od firmy Substral oraz materiał roślinny od szkółki Ulińscy – partnerów wydarzenia. Dodatkowo firma Terra Group wyłoni trzy miasta, które otrzymają Nagrodę Organizatora – donice Gianto 120.

Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce poznamy 23 sierpnia.

Kliknij tutaj, by przejść do strony plebiscytu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz