Bielsko-Biała ma ogromny Flower Power! Podsumowaliśmy kwiatowy plebiscyt

Tagi: Bielsko-Biała, najpiękniej ukwiecone miasto, terra flower power, 21 września 2020
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Za nami wyjątkowo energetyczne, inspirowane naturą wydarzenie. W ostatni weekend lata odbyła się plenerowa impreza w jedynym takim miejskim ogrodzie. Plebiscyt Terra Flower Power podsumowano w wyjątkowym stylu!

Bielsko-Biała jest Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce, co potwierdziła w miniony weekend. Tysiące żywych kwiatów uświetniło rynek… a na to wszystko spoglądał sam Neptun, przyodziany w piękną kwiatową koronę. Przemiana centrum w tętniący życiem ogród to jednak nie koniec atrakcji, jakie czekały na mieszkańców z okazji wydarzenia zorganizowanego pod nazwą „Bielsko-Biała, miasto kwiatów”!

Wydarzenie zainaugurował Pan wiceprezydent Bielska-Białej, Adam Ruśniak, odbierając statuetkę – nagrodę w plebiscycie Terra Flower Power. Jak obiecał, w przyszłym roku tegoroczny rekord głosów z pewnością zostanie pobity!

Zobacz Bielski rynek z lotu ptaka:

 

 

W ramach trwającej dwa dni imprezy odbywały się koncerty – specjalnie z tej okazji wystąpił Paweł Mikler oraz zespół Łąki Łan. Już w niedzielny poranek odbyły się happeningi Inspirowane Naturą – piknik ekologiczny oraz ekopogadanka z liderem zespołu Łąki Łan. Nie zabrakło atrakcji dla miłośników sportu i minipeletonu rowerowego.

Zajrzyjcie do facebookowych galerii z wydarzenia:

 

 

 

 

 

 

 

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik