Jak walka, to tylko taka. Trwa głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zwycięzca z zeszłego roku – Bielsko-Biała, inny plebiscytowy weteran – Świnoujście, a może… debiutant-Olecko? O tym, które miasto okaże się Najpiękniej Ukwiecone, a tym samym zwycięży w tegorocznym plebiscycie Terra Flower Power, przekonamy się już niebawem, ale… Wszystko nadal jest w Waszych rękach!

zaglosuj

Flower Power zmienne jest!

W pierwszych dniach plebiscytu Terra Flower Power wydawało się, że wszystko już przesądzone, a lider jest niepodważalny. Bielsko-Biała to niekwestionowany kwiatowy hit! Ale-ale – jak to zwykle bywa, sytuacja zmienia się z minuty na minutę. Z „przytupem” w stawce pojawiły się Świnoujście – którego włodarze już dobrze znają smak zwycięstwa w konkursie, oraz Olecko – absolutny debiutant, pokazujący, że nie tylko plebiscytowi 'wyjadacze’ liczą się w stawce!

Poznaj pierwszą trójkę plebiscytu Terra Flower Power1

Oraz kolejne miasta, które tworzą pierwszą dziesiątkę stawki2

Dwa tygodnie głosowania w plebiscycie Terra Flower Power

…ale powyższe zestawienie może zmienić się, i to wiele razy. Decydować o plebiscytowych losach polskich miejscowości możecie jeszcze przez dwa tygodnie. Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy Waszych danych osobowych. Przypominamy, głosujemy „lajkami” pod zdjęciami reprezentującymi konkretne miasto w naszej specjalnej galerii w serwisie Facebook. Przejdziecie do niej po kliknięciu w ten link – klik.

Tegoroczne nagrody mają POWER!

Jak to działa? Wszystko zależy przecież od Was, Internautów. To już dziesiąta edycja plebiscytu, dlatego dobrze wiemy, że walka będzie trwała do ostatnich sekund.  A jest o co walczyć. W tym roku trzy zwycięskie miejscowości otrzymają nagrody o łącznej wartości 16 tysięcy złotych. Będą to vouchery na zakup nowych dekoracji z oferty firmy Terra Group. W ten sposób na ulice i skwery trafi jeszcze więcej wież kwiatowych oraz donic XXL (lub skrzyń kwiatowych), a co za tym idzie: tak pożądanej  obecnie przyrody. Tuż po zakończeniu najważniejszej części zabawy uhonorujemy również autorów zdjęć z trzech miast z podium. Najważniejsze szczegóły na poniższej grafice. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie również w tym miejscu – klik.

terra flower power

 

Regulamin https://bit.ly/regulamin_21

Nagrody https://bit.ly/nagrody_21

Lista uczestników https://bit.ly/uczestnicy_21

#terraflowerpower

terra flower power

1 Stan na 9.08., godzina 20:00

2 Stan na 9.08., godzina 20:00

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz