Start głosowania w plebiscycie Terra Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

1 sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power, organizowanym przy wsparciu firmy Terra Group oraz sklepu Make it Home. To już szósta edycja, podczas której do walki o wygraną stanęły aż 83 pięknie ukwiecone miasta!

83 piękne miasta

Od początku lipca przyjmowaliśmy fotograficzne i filmowe zgłoszenia do plebiscytu – etap zakończyliśmy witając 83 miasta, które chcą zaprezentować ukwiecenie swojej przestrzeni, za co serdecznie dziękujemy! Każde ze zgłoszeń jest dla nas wyjątkowe, ponieważ pokazuje niepowtarzalną przestrzeń, zaaranżowaną w trosce o komfort życia mieszkańców. Wierzymy, że tak piękna galeria będzie przykładem dla kolejnych miejscowości, a wraz z upływem lat polskie miasta staną się jeszcze bardziej przyjazne – i to właśnie, poza chęcią nagrodzenia najlepszych, jest podstawowym celem plebiscytu.

baner PLEBISCYT PORTAL zaglosuj

Jak głosować?

Przez najbliższe kilka tygodni, aż do 21 sierpnia potrwa głosowanie, które odbywa się na stronie plebiscytu plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Wystarczy kliknąć widoczny w galerii danego miasta krzyżyk, by udzielić mu swojego poparcia –  przypominamy, można oddać tylko jeden głos w ciągu 24 godzin! Aby wybrać konkretne miasto, warto skorzystać z wyszukiwarki widocznej nad galerią bądź mapy dostępnej w panelu z prawej strony.

jak

Jeszcze więcej głosów!

Jak sprawić, by faworyt zyskał jeszcze więcej głosów? To łatwe – zachęcamy do korzystania z opcji udostępniania galerii w mediach społecznościowych, jak i rozpowszechniania specjalnego banneru promocyjnego, który stworzyliśmy dla każdego z uczestniczących w zabawie miast. To całkowicie darmowe narzędzie, które można udostępniać w social mediach oraz na stronach internetowych .

Swiebodzin baner

Uhonorować najlepszych

Aż 83 miasta z całej Polski stanęły do walki o tytuł najpiękniej ukwieconego oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów uhonorujemy wieżą kwiatową oraz gwarantowanym miejscem na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra Group. Miasta z kolejnych miejsc podium otrzymają kolejno: donicę Gianto oraz voucher na zakupy z oferty firmy Terra Group o wartości 1000 zł. Wierzymy, że nagrody te będą doskonałą szansą na stworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnego ukwiecenia w kolejnym sezonie, a cała Polska zacznie rozkwitać!

nagrody 2 2017

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2016.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz