Rekordowy plebiscyt Terra Flower Power!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Trwa dziesiąty plebiscyt Terra Flower Power, w którym Internauci wybierają Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Jubileuszowa edycja wymaga tego, by odpowiednio ją uczcić – dbają o to Inspirowani, którzy wykazują się rekordowym zaangażowaniem. Dziękujemy i… nieskromnie liczymy na więcej!

Rekordowy plebiscyt Terra Flower Power

To dopiero drugi z trzech tygodni głosowania w plebiscycie Terra Flower Power, jednak już teraz wiemy, że zapisze się on w naszej wspólnej historii jako rekordowy. I nie chodzi wyłącznie o to, że wspólnie z miłośnikami natury oraz włodarzami polskich miast kontynuujemy tradycję „walki na kwiaty” już po raz dziesiąty. Choć jest to powód do dumy (którą czujemy!), to jednak największym zachwytem napawa nas zaangażowanie Internautów – dziękujemy za każdy „lajk” w głosowaniu, a dziękować jest za co.

Tylko do tej pory Internauci oddali na pierwszą dziesiątkę niemal 13 tysięcy głosów. Przypomnimy tylko, że cała zeszłoroczna edycja „zamknęła się” z łącznym wynikiem 15 tysięcy głosów. A przed nami jeszcze ponad tydzień głosowania…!

Skoro do przeszliśmy do liczb, zatrzymajmy się przy nich na nieco dłużej. Kto w tej chwili dzierży prym i kto cieszy się największym uznaniem Internautów? Rzućmy okiem na aktualne1 zestawienie ze ścisłej czołówki.

Pozostałe miasta z pierwszej dziesiątki:

4. Elbląg – 1124 głosy
5. Łobez – 1108 głosów
6. Hrubieszów – 966 głosów
7. Stalowa Wola – 727 głosów
8. Grodzisk Mazowiecki – 608 głosów
9. Kętrzyn – 436 głosów
10. Września – 354 głosy

…wyniki są imponujące, jednak dobrze wiemy, że Inspirowani nie lubią monotonii i chętnie dbają o to, by stawka zmieniała się bardzo dynamicznie. Tym bardziej, że o plebiscytowych losach polskich miejscowości możecie decydować jeszcze przez tydzień. Przypominamy, głosujemy „lajkami” pod zdjęciami reprezentującymi konkretne miasto w naszej specjalnej galerii w serwisie Facebook. Przejdziecie do niej po kliknięciu w ten link – klik.

zaglosuj

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy Waszych danych osobowych!

Podziękujmy za wspomnienia – nie tylko wakacyjne

Choć jak co roku promujemy plebiscyt Terra Flower Power hasłem „zagłosuj na swoje miasto”, to jednak gorąco zachęcamy do „lubienia” nie tylko swoich rodzimych miejscowości. Masz miejsce, do którego wracasz szczególnie chętnie? Z rozrzewnieniem wspominasz miasto swoich studiów? Jesteś zauroczony ukwieceniem sąsiedniego miasteczka? Okaż to, głosując na nie! Ze względu na to, że głosowanie odbywa się w obrębie serwisu Facebook, zasady są w pełni zgodne z jego polityką – możecie głosować („lajkować”) tylko raz na dane zdjęcie (liczą się wszystkie rodzaje reakcji), ale na wiele zdjęć w obrębie naszej konkursowej galerii, do której przejdziecie, klikając tutaj.

Jak pomóc mojemu miastu wygrać plebiscyt Terra Flower Power?

Choć głosować można jedynie jeden raz, to istnieją inne sposoby na to, by pomóc danemu miastu wygrać plebiscyt. Dobrym sposobem jest udostępnianie zdjęcia w obrębie serwisu Facebook (oraz poza nim), a także korzystanie z bezpłatnych materiałów promocyjnych, które stworzyliśmy indywidualnie dla każdego biorącego udział w zabawie miasta. Grafiki znajdziecie w galeriach reprezentujących miasta dostępnych tutaj.

terra flower power

Tysiące głosów, tysiące złotych do wygrania

Jak to działa? Wszystko zależy przecież od Was, Internautów. To już dziesiąta edycja plebiscytu, dlatego dobrze wiemy, że walka będzie trwała do ostatnich sekund.  A jest o co walczyć. W tym roku trzy zwycięskie miejscowości otrzymają nagrody o łącznej wartości 16 tysięcy złotych. Będą to vouchery na zakup nowych dekoracji z oferty firmy Terra Group. W ten sposób na ulice i skwery trafi jeszcze więcej wież kwiatowych oraz donic XXL (lub skrzyń kwiatowych), a co za tym idzie: tak pożądanej  obecnie przyrody. Tuż po zakończeniu najważniejszej części zabawy uhonorujemy również autorów zdjęć z trzech miast z podium. Najważniejsze szczegóły na poniższej grafice. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie również w tym miejscu – klik.

terra flower power

 

Regulamin https://bit.ly/21-regulamin

Nagrody https://bit.ly/21-nagrody

Lista uczestników https://bit.ly/uczestnicy_21

#terraflowerpower

1 stan na 12.08, godzina 19:30

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz