Gdzie usiąść w mieście, aby najlepiej wypocząć? – Sprawdzamy co w miastach piszczy.

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nie od dziś wiadomo, że podczas pracy szukamy kilku minut dla siebie, żeby zregenerować siły, zebrać myśli i odetchnąć. Część z nas idzie napić się kawy, inna część wychodzi na dwór. Wychodzi na dwór i dokąd kieruje swoje kroki? Okazuje się, że stanowcza większość szuka dla siebie cichego miejsca w bliskiej okolicy natury. Nasz mózg najlepiej odpoczywa w okolicy drzew, traw i kwiatów. Nasycone kolory napawają nas energią i chęcią do działania, szum liści koi nerwy i uspokaja myśli. Oczywiście nie zawsze mamy dostępną przestrzeń zagospodarowaną drzewami i łąkami, ale nawet w miejskiej dżungli da się zrelaksować w pobliżu natury.

Dziś chętnie przedstawimy Wam część naszych projektów, wraz ze zdjęciami pochodzącymi z miast, w których odbywała się nasza realizacja. 

Dla nas najważniejsze okazało się połączenie odskoczni, licznych kolorów, ciekawego designu oraz natury. W połączeniu tych cech i potrzeb powstały projekty, o jakich się wcześniej nie śniło. Cieszymy się patrząc na nasze produkty, które zawędrowały aż na drugi koniec świata. Niestety nie uda nam się udostępnić wszystkiego, ale wybraliśmy dla Was takie zdjęcia, które prezentują różnorodność, jaką chcemy się dzielić.

Jako pierwsze przedstawiamy Wam austriackie miasto Attnang-Puchheim, które zdecydowało się na donice GIANTO SITO – wielu z nas służą one również jako ławki. Kto nie chciałby wyjść na przerwę i usiąść na gigantycznej donicy? Albo chociaż postawić na niej kubek kawy i spojrzeć w chmury… To nam się podoba!

 

Austria

Kolejne austriackie miasto Söll postawiło na kolory, bo gdy świat robi się coraz bardziej szary, a dzień w pracy monotonny, kolor doda nam dynamizmu oraz zapału do dalszego działania! Oczywiście w naszej ofercie znajdują się wersje neutralne w odcieniach, jednak przyznajemy sami – im więcej koloru, tym więcej życia!

Austriacy ponownie wykorzystali donice z serii GIANTO, ale również ławki WAVE, dzięki którym mogą w jeszcze niezagospodarowanym miejscu, już cieszyć się przerwą. Nasza modułowe ławki WAVE  mogą być dowolnie łączone, dzięki czemu każdy może stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną przestrzeń. Nie podobają się tak nasycone kolory? Żaden problem. Kolorów jest cały katalog!

Austria Soll

W czeskim mieście Zvolen pojawiły się bardzo eleganckie (naszym zdaniem) kompozycje. Betonowa szarość donic PLANE RING LUX i karmazynowa czerwień kwiatów stworzyły bardzo stylowy i luksusowy efekt. Wygoda i szyk – to jest to na co stawiają Czesi!

Czechy Zvolen

Na koniec przedstawimy Wam jeszcze 2 niemieckie miasta – Stadt Gütersloh oraz Dreieich. Tu wydarzyło się w tym roku bardzo dużo. Niemcy postawili nie tylko na pastele i nowoczesne wzory, ale również jaskrawe kolory, które widzieliśmy już wyżej. Ale to nie wszystko! Oprócz eksplozji koloru i designu miejscami pojawia się również naturalny klasycyzm. W Stadt Gütersloh pojawiły się donice GIANTO wraz z ławkami ZEBRA z serii TERRA CITY.  Piękne pastele, które cieszą oczy.

2023 10 06 10h42 34

Natomiast w Dreieich zagościły ławki URBANA, ZEBRA oraz WAVE. Łudząco przypominające dawny styl, za którym wszyscy czasem tęsknimy. No nowoczesne miejsca siedzące, stworzone z nowoczesnego tworzywa, wizualnie przypominającego drewno. Aż miło pooglądać tak różnorodne wybory! A Wy gdzie byście usiedli na swoja przerwę?

Niemcy Stadt Gutersloh 1


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz