Najczęściej zadawane pytania

 

 

 

W tym miejscu zebraliśmy kilka najważniejszych kwestii związanych z Plebiscytem Terra Flower Power 2021 – wyjaśniamy najbardziej nurtujące zagadnienia odnośnie miejskiej rywalizacji:

 

  1. Dlaczego głosowanie odbywa się na Facebooku? Głosowanie odbywa się na naszym profilu na Facebooku (facebook.com/inspirowani). Mechanizm jest w pełni bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like”. To efekt naszych dążeń do tego, by uniknąć prób fałszowania wyników i ułatwić udostępnianie treści. Głosowanie rusza 1 sierpnia, trwa do 19 sierpnia.
  2. Jak zgłosić miasto do konkursu? Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie przez 1 osobę maksymalnie sześciu zdjęć ukwiecenia miasta z wykorzystaniem produktów firmy Terra Group na adres: konkurs@terra-pl.eu, w komentarzu do posta konkursowego na profilu facebook.com/inspirowani w serwisie Facebook lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020. Start zgłoszeń: 1 lipca, zakończenie etapu: 1 sierpnia.
  3. Jak wykonać zdjęcia do plebiscytu? Minimalne wymiary zdjęcia to 1000 x 768 pikseli, pamiętaj o dobrym świetle i ciekawym kadrze – to połowa sukcesu!
  4. Czy mam wpływ na liczbę głosów? Każde miasto, które zgłosiło się do konkursu, zostaje zaprezentowane w galerii na blogu Inspirowanych Naturą, która ukazuje się po kliknięciu w zdjęcie główne. Galerię można udostępniać w mediach społecznościowych, a po rozpoczęciu głosowania – etapu głównego (od 1 do 19 sierpnia), udostępniać można również biorące udział w głosowaniu zdjęcie główne (prezentowane na profilu Facebook Inspirowanych Naturą).
  5. Jak głosować? Od 1 do 19 sierpnia na profilu Facebook facebook.com/inspirowani powstanie galeria konkursowa ze zdjęciami miast, biorącymi udział w Plebiscycie. Wystarczy kliknąć na przycisk „like”, by oddać ważny głos (liczą się wszystkie rodzaje dostępnych w serwisie reakcji).
  6. Czy mogę oddać więcej niż jeden głos na dane miasto? Na jednego użytkownika serwisu Facebook przypada jeden głos na jedno miasto w trakcie trwania Plebiscytu. Aby zwiększyć liczbę głosów danego miasta, zachęcamy do rozpowszechniania informacji o jego udziale w Plebiscycie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoim głosem obdarować kilka miast (jednorazowo).
  7. Dlaczego w galerii do głosowania pokazało się akurat to, a nie inne zdjęcie reprezentujące miasto? Wybór jednego zdjęcia spośród wszystkich to nie lada trudność! Wiele miast prezentuje się na licznych ujęciach – po długich naradach Kapituła Organizatora spośród wszystkich wybiera jedno, które zaprezentuje konkretne miasto w głosowaniu. Aby uzyskać wgląd na wszystkie ujęcia, wystarczy rzucić okiem na zgłoszenia zebrane na stronie www.inspirowaninatura.pl, w zakładce plebiscyt 2021.
  1. Dlaczego w galerii na stronie www.inspirowaninatura.pl są miasta, które zgłosiły ponad 6 zdjęć? Warto zwrócić uwagę na autorów zgłoszeń. Przewidzieliśmy możliwość zgłaszania fotografii od urzędów i włodarzy miast, ale też osób prywatnych. Bez względu na to, którą grupę reprezentuje zgłaszający, zawsze ma możliwość przesłania maksymalnie sześciu zdjęć. Wszystkie z nich trafiają do galerii odpowiedniej dla danego miasta. Jedno zgłoszenie przypada na jedną osobę – liczba osób, nadsyłających zdjęcia jest nieograniczona.
  2. Jakie przewidziano nagrody? Listę nagród dla Miast oraz osób prywatnych zamieściliśmy w zakładce nagrody –> link
  3. Czy osoba prywatna może wygrać? Tak, osoba prywatna może wygrać nagrodę dla mieszkańców lub autora zdjęć, więcej szczegółów dostępnych jest w zakładce nagrody –> link
  4. Jakie nagrody przewidziano dla osób prywatnych? Dla osób prywatnych są przewidziane dwie kategorie nagród tj. nagrody dla autorów zdjęć oraz nagrody dla mieszkańców, szczegóły w zakładce nagrody –> link
  5. Czy plebiscyt zbiera moje dane osobowe? W momencie wejścia na stronę www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl zbierane są dane ilościowe oraz jakościowe przez usługę Google Analytics, usługa pozwala przeglądać adresy IP, które mogą zostać zakwalifikowane jako dane osobowe zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

  Informacja o Ochronie Danych Osobowych oraz ich przetwarzaniu

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Terra Group Bogusław Albinowski, Generała Józefa Sowińskiego 42a, 65-427 Zielona Góra.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iodo@terra-pl.eu
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w Konkursie na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące partnerami konkursu, programu, plebiscytu.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do:
  7. żądania od administratora dostępu do danych osobowych,
  8. do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  9. do cofnięcia zgody,
  10. przenoszenia danych.
  11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  12. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w (promocji, programie lojalnościowym, konkursie, plebiscycie).
  13. Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w Konkursie.
  14. Zebrane dane osobowe zawierają się w kategorii danych niewrażliwych.
  15. Zebrane dane osobowe nie są w jakikolwiek sposób powiązane z przetwarzaniem danych osobowych przez Facebook, Inc oraz pozwalają na ich wyłączne wykorzystanie przez Terra Group Bogusław Albinowski oraz partnerów związanych z organizacją Konkursu.

   

  Jeśli nadal nie udało nam się rozwiać wszystkich wątpliwości, prosimy o pytania poprzez wiadomość na portalu Facebook (www.facebook.com/inspirowani), kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Terra lub wsparciem technicznym plebiscytu – pomoc@terra-pl.eu.