Ponad 120 pięknych miast – do północy czekamy na kolejne!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Jeszcze tylko do północy oczekujemy Waszych zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power. Które z polskich miast zdobędzie tytuł Najpiękniej Ukwieconego, cenne nagrody, prestiż i statuetkę? Przekonamy się niebawem, bo głosowanie rusza już jutro!

To już siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power i tradycją wielu miast stało się uczestnictwo w konkursie. Z radością witamy nowo przybyłych, kłaniamy się miejscowościom, które są z nami już od lat. W tym roku na liście uczestników odnotowaliśmy już ponad 120 zgłoszeń. Czas na nadsyłanie zdjęć i filmów mija jednak dopiero o północy i wiele się może zmienić!

FB post ostatni dzien zgłoszeń
Setki pięknych zdjęć

Od 2 do 31 lipca wraz z firmą Terra Group i gronem partnerów konkursu zapraszaliśmy wszystkich mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne do nadsyłania fotograficznych i filmowych zgłoszeń prezentujących ukwiecenie ulic polskich miast. Wszystkie zdjęcia już jutro, 1 sierpnia zostaną ujęte w specjalną galerię, w ramach której odbędzie się głosowanie. Już 23 sierpnia rano poznamy, a następnie uhonorujemy miasto z najpiękniejszą aranżacją zieleni. Nadesłane zdjęcia imponują!

kalendarium 2018 a

Czy padnie rekord?

Na fotograficzne zgłoszenia ukwieconych miast czekaliśmy od początku lipca. Po kilkunastu dniach szeregi pretendentów do tytułu Najpiękniej Ukwieconego zasiliły przeszło 120 miasta! Już dziś o północy dowiemy się, czy tegoroczna edycja konkursu będzie rekordowa – liczmy na Was i Wasze piękne miasta – pochwalcie się swoją okolicą i nadeślijcie kilka zdjęć prezentujących jej urok pod adres: konkurs@terra-pl.eu.

Poznaj wybranych uczestników plebiscytu:

Wyróżnić Najpiękniejszych

Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium, a także sposób oddawania głosów znajdziecie na stronie www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć. Tym razem mamy dla Was również kilka nowości!

nagrody terra flower power2018

W tym roku nagrody powędrują również do trzech miast, które wskaże współorganizator konkursu, firma Terra Group. …ale to nie wszystko! Już we wrześniu zaprosimy zwycięzców na uroczystą galę rozdania nagród, podczas której osobiście spotkamy się ze wszystkimi partnerami, bez których nasz plebiscyt nie byłby taki sam.

Zapraszamy do nadsyłania ostatnich zgłoszeń pod adres konkurs@terra-pl.eu lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej w serwisie Facebook: Inspirowani Naturą.

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia znajdziesz w zakładce plebiscyt 2017.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz