Ostatnie chwile na pochwalenie się swoim miastem!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Jeszcze tylko do niedzieli (północ) oczekujemy Waszych zgłoszeń do dziewiątej edycji plebiscytu Terra Flower Power. Które z polskich miast zdobędzie tytuł Najpiękniej Ukwieconego, cenne nagrody, prestiż i statuetkę? Przekonamy się niebawem, bo głosowanie rusza już w poniedziałek o 10:00!

To już dziewiąta edycja plebiscytu Terra Flower Power i tradycją wielu miast stało się uczestnictwo w konkursie. Z radością witamy nowo przybyłych, kłaniamy się miejscowościom, które są z nami już od lat. W tym roku na liście uczestników odnotowaliśmy już dziesiątki zgłoszeń. Czas na nadsyłanie zdjęć mija jednak dopiero w niedzielę o północy i wiele się może zmienić!

Dziesiątki pięknych zdjęć

Od 1 lipca do 2 sierpnia wraz z firmą Terra Group i gronem partnerów konkursu zapraszaliśmy wszystkich mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne do nadsyłania fotograficznych zgłoszeń prezentujących ukwiecenie ulic polskich miast. Wszystkie zdjęcia już jutro, 1 sierpnia zostaną ujęte w specjalną galerię, w ramach której odbędzie się głosowanie. Już 17 sierpnia o 10:00 poznamy, a następnie uhonorujemy miasto z najpiękniejszą aranżacją zieleni. Nadesłane zdjęcia imponują!

Kalnendarium 2020 2

Czy padnie rekord?

Na fotograficzne zgłoszenia ukwieconych miast czekamy od początku lipca. Już w niedzielę o północy dowiemy się, czy tegoroczna edycja konkursu będzie rekordowa – liczmy na Was i Wasze piękne miasta – pochwalcie się swoją okolicą i nadeślijcie kilka zdjęć prezentujących jej urok pod adres: konkurs@terra-pl.eu.

Poznaj wybranych uczestników plebiscytu:

Wyróżnić Najpiękniejszych

Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium, a także sposób oddawania głosów znajdziecie na stronie www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020 Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć. Tym razem mamy dla Was również nowość – głosowanie odbędzie się ono na na naszym facebookowym profilu – www.facebook.com/inspirowani/ w specjalnej galerii, która pojawi się 3.08. o godzinie 10:00.

nagrody 2020 2

Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” 👍 pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii. Liczą się wszystkie rodzaje reakcji.

jak głosować 2020

Zapraszamy do nadsyłania ostatnich zgłoszeń pod adres konkurs@terra-pl.eu lub za pośrednictwem komentarza do postu z informacją o konkursie w serwisie Facebook: Inspirowani Naturą.

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Poprzednie edycje znajdziesz w zakładce poprzednie edycje.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz