Ruszył 6. plebiscyt Terra Flower Power!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tegoroczna edycja oficjalnie rozpoczęta – już pod koniec sierpnia dowiemy się, której miejscowość przypadnie zaszczytny tytuł najpiękniej ukwieconej. To może być Twoje Miasto – zgłoś je i zyskaj atrakcyjne nagrody!

Jak co roku, ideą, która przyświeca nam podczas organizowania konkursu, jest chęć uhonorowania miejscowości, w której znajduje się najpiękniejsza kwiatowa dekoracja przestrzeni. Tym samym chcemy, wraz z firmą Terra Group, podsumować cały rok starań mających na celu poprawienie warunków życia mieszkańców i podniesienie estetyki wspólnych przestrzeni.

facebook tło 2016 1

Naszym celem jest tym samym nagrodzenie starań włodarzy miejskich, wspólnot mieszkaniowych, a także mieszkańców nadsyłających zdjęcia do plebiscytu – specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy szereg cennych nagród. Które z polskich miast okaże się równie piękne, jak Międzyrzecz, który z imponującą liczbą głosów zwyciężył w poprzedniej edycji? Dowiemy się już w sierpniu!

terra flower power międzyrzecz 3Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce 2016 – Międzyrzecz

Nagroda główna dla pierwszej trójki najpiękniej ukwieconych miast w Polsce:

  1. Kaskadowa Konstrukcja Kwietnikowa H2000
  2. Duża donica Gianto 120 marki nuno’ni
  3. Bon na zakup dowolnych produktów od Terra Group o wartości 1000 zł

Przygotowaliśmy również doniczki ziołowe Brussels Herbs:

  • dla 5 autorów 10 wyróżnionych przez nas zdjęć
  • dla 5 autorów zdjęć o największej liczbie oddanych głosów
  • dla 3 autorów  zdjęć z  niestandardowym  ukwieceniem produktów Terra Group
  • dla 2 autorów  najciekawszego zdjęcia typu „selfie” na tle wieży kwiatowej

Z kolei dla autora najciekawszego filmu z udziałem wież kwiatowych szykujemy warzywnik Green Basics ALLin1 Growkit! Dodatkowo każda osoba zgłaszająca uczestnika otrzyma 5%, a głosująca 10% zniżki na zakupy w sklepie Make it Home… A dla osób, które pozostawią swój adres e-mail, by być na bieżąco z przebiegiem konkursu, szykujemy rabat w wysokości 20%.

ZGLOSZENIA START

Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy nadesłać do 6 zdjęć prezentujących ukwiecenie przestrzeni z wykorzystaniem produktów firmy Terra Group lub krótki film o tej samej tematyce. Na fotografie i filmy czekamy pod adresem e-mail konkurs@terra-pl.eu, skorzystać można również z formularza dostępnego na blogu inspirowaninatura.pl. Nadesłane ujęcia trafiają do specjalnej galerii konkursowej, które uzupełniamy o specjalny baner, który można pobrać i udostępniać celem promocji swojej kandydatury.

grafika step by step 2016

Od 3 do 24 lipca czekamy na zgłoszenia miast do zmagań, a już 1 sierpnia rusza głosowanie. Przypominamy, że jak poprzednio, każdy może oddać jeden głos w ciągu doby, a w trosce o dobro naszych uczciwych głosujących, każda próba oszustwa będzie skutkowała sankcjami wskazanymi w regulaminie.

kalendarium 2017

Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce poznamy 22 sierpnia.

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2016.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz