Plebiscyt Terra Flower Power 2017- ruszamy w lipcu!

Tagi: konkurs foto, najpiękniej ukwiecone miasto, plebiscyt terra, terra flower power, 26 czerwca 2017
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Już 3 lipca rusza szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Szykujcie aparaty fotograficzne i wybierzcie polską miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy. Pokażcie nam, gdzie znajduje się najpiękniejsza roślinna dekoracja!

Od 3 do 24 lipca blog Inspirowani Naturą wraz z firmą Terra Group zapraszają wszystkich mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne do nadsyłania fotograficznych zgłoszeń prezentujących ukwiecenie przestrzeni publicznych. Wszystkie zdjęcia zostaną ujęte w specjalną galerię, w ramach której, w raz z początkiem lipca na stronie www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl ruszy głosowanie. Już rankiem 22 sierpnia poznamy, a następnie uhonorujemy miasto z  najpiękniejszą aranżacją zieleni.

Co-nieco o zasadach

Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium oraz sposób oddawania głosów znajdziecie na stronie www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Poznacie również zeszłorocznych zwycięzców i wszystko na temat poprzedniej edycji. Które miasto okaże się równie imponująco ukwiecone jak Międzyrzecz, aktualne Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce? Przekonamy się niebawem!

Nagrody czekają!

Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć. Tym razem mamy dla Was również kilka nowości! Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń od 3 lipca na adres: konkurs@terra-pl.eu.

 

Zapisz