Plebiscyt Terra Flower Power 2017- ruszamy w lipcu!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Już 3 lipca rusza szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Szykujcie aparaty fotograficzne i wybierzcie polską miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy. Pokażcie nam, gdzie znajduje się najpiękniejsza roślinna dekoracja!

Od 3 do 24 lipca blog Inspirowani Naturą wraz z firmą Terra Group zapraszają wszystkich mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne do nadsyłania fotograficznych zgłoszeń prezentujących ukwiecenie przestrzeni publicznych. Wszystkie zdjęcia zostaną ujęte w specjalną galerię, w ramach której, w raz z początkiem lipca na stronie www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl ruszy głosowanie. Już rankiem 22 sierpnia poznamy, a następnie uhonorujemy miasto z  najpiękniejszą aranżacją zieleni.

NA FB RANO 2016

Co-nieco o zasadach

Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium oraz sposób oddawania głosów znajdziecie na stronie www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Poznacie również zeszłorocznych zwycięzców i wszystko na temat poprzedniej edycji. Które miasto okaże się równie imponująco ukwiecone jak Międzyrzecz, aktualne Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce? Przekonamy się niebawem!

terra flower power międzyrzecz 3

Nagrody czekają!

Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć. Tym razem mamy dla Was również kilka nowości! Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń od 3 lipca na adres: konkurs@terra-pl.eu.

nagrody 2017 1

 

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz