Przed sezonem: przygotuj miasto na sezon kwitnienia

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Roślinne dekoracje eksponowane w miastach muszą być szczególnie solidne, by nie strącił ich podmuch wiatru ani uderzenie. Przed nami jeszcze kilka tygodni, które możemy poświęcić na ich przygotowanie i zadbanie o to, by nie tylko dobrze się prezentowały, ale były bezpieczne!

miejskie skrzynki kwiatowe

Grodzisk Mazowiecki | źródło: www.atech-pl.eu

Pobierz materiał na temat wszystkich możliwości skrzynek kwiatowych Atech i zainspiruj się – klik

Francuskie skrzynki kwiatowe posiadają zaawansowany system mocowań, który zapewnia niczym niezagrożone użytkowanie bez względu na okoliczności. Jakie jeszcze elementy mis, kwietników i skrzynek Atech mogą zasądzić o bezpieczeństwie mieszkańców?

miejskie skrzynki kwiatowe

Grodzisk Mazowiecki | źródło: www.atech-pl.eu

Dostrzeż drugie dno

Kratki oddzielające w którą wyposażone są miejskie skrzynki kwiatowe, zapewniają efektywny wzrost roślin i łatwość czyszczenia. Filtrują one i oddzielają wodę od substratu, dzięki czemu po sezonie łatwo usunąć nieczystości z dna. Warto pamiętać o nich podczas demontażu elementów, by kolejnej wiosny móc cieszyć się kwiatowymi dekoracjami miasta.

miejskie skrzynki kwiatowe atech

Źródło: www.atech-pl.eu

Pamiętaj o wodzie

Ogromną korzyścią, jaką oferują miejskie skrzynki kwiatowe, jest mobilna, wykonana z grubego polietylenu wkładka Culture Tub – ten element z kolei jest wyposażony w system otworów przelewowych, które zapobiegają gniciu roślin przy nadmiarze wody. Jej najważniejsza zaleta? Zmiana ukwiecenia bez konieczności demontażu całości konstrukcji. Prosta i bezpieczna wkładka ułatwia pracę przy nowych nasadzeniach, gdy kwiaty stracą już swój urok.

miejskie skrzynki kwiatowe

Grodzisk Mazowiecki | źródło: www.atech-pl.eu

Zadbaj o wygodę

Podczas transportu roślinnych dekoracji (czy to w skrzyniach, czy podwieszanych misach) do miejsca ich magazynowania drobne elementy gubią się najszybciej. O czym jeszcze warto pamiętać? O korkach spustowych – detalach, które zapewniają wysoką wygodę użytkowania. Dzięki nim wykwalifikowani pracownicy, którzy ściągają kwietniki np. z latarń, nie muszą się martwić o ciężar pojemników dodatkowo dociążonych zgromadzoną w drugim dnie wodą.

miejskie skrzynki kwiatowe

Pabianice | źródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz