Pochwal się swoim ukwieconym miastem i zdobądź nagrody!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Trwa etap zgłoszeń w plebiscycie Terra Flower Power. W gronie uczestników, walczących o tytuł Najpiękniej Ukwieconego, z przyjemnością powitamy również Twoje miasto. Nie czekaj, zgłoś je i zdobądź nagrody!

Dlaczego warto wysłać fotograficzne zgłoszenie? Dla trójki Najpiękniejszych szykujemy nagrody: kwietnik oraz donice, które trafią do miasta w pełni obsadzone i odżywione wysokiej jakości nawozami – to gwarancja natychmiastowego efektu dekoracyjnego jeszcze tej jesieni!

nagrody terra flower power2018

W tym roku Kapituła Organizatora wybierze dodatkowego zwycięzcę – miasto z najciekawszym ukwieceniem, które zyska nagrodę specjalną.zgłś 2

Na fotograficzne zgłoszenia czekamy jeszcze do 23 lipca. Od 1 do 22 sierpnia internauci będą głosować na miasta. Ogłoszenie wyników – już 23 sierpnia o godz. 10.

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Uwaga! Liczba zdjęć w galerii konkursowej Twojego miasta jest nielimitowana

Warto zachęcić mieszkańców do nadsyłania fotograficznych zgłoszeń . To korzyść dla miasta, które zostanie szerzej zaprezentowane, a także dla autorów zgłoszeń, których honorujemy nagrodami gwarantowanymi. Nagrodzimy również autora najlepszego filmu.

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Czy wiesz, że…

Do tej pory w plebiscycie udział wzięło łącznie już ponad 500 miast z całej Polski. W ciągu sześciu edycji oddano dziesiątki tysięcy głosów, a atrakcyjne nagrody powędrowały do zwycięskich miejscowości z kraju. Kto wie, może w tym roku pośród Najpiękniejszych znajdzie się Twoje miasto?

przejdź do strony plebiscytu, poznaj uczestników i zgłoś swoje miasto – klik.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz