Terra Flower Power – ostatni tydzień fotograficznych zgłoszeń!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Niemal nie zauważyliśmy, gdy znaleźliśmy się na ostatniej prostej przed zamknięciem etapu zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power. Pięknych miast jest wiele, ale czy pośród kandydatów jest Twoje? Daj mu szansę na wygraną i prześlij zdjęcia i zagraj o nagrody dla siebie!

Dołączyć do najpiękniejszych

Do tej pory w szranki konkursowych zmagań stanęło już wiele miejscowości z całego kraju. Wszystkie z nich można oglądać pod adresem plebiscyt.inspirowaninatura.pl, gdzie znajduje się specjalna galeria oraz mapa z dokładnym określeniem lokalizacji wszystkich pretendentów do tytułu Najpiękniej Ukwieconego Miasta. Jeszcze do przyszłego poniedziałku (godzina 10:00) można zgłaszać kolejnych uczestników – wysyłając sześć fotografii, można zaprezentować swoje miasto całej Polsce i… zapewnić mu nagrody gwarantujące stworzenie równie atrakcyjnego ukwiecenia w kolejnych sezonach. To również okazja do zdobycia nagrody gwarantowanej dla każdego autora zgłoszenia, a tym samym: przepustka do walki o kolejne wyróżnienia w finale.

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

Wielkie korzyści dla miast

W tym roku nagrody prezentują się wyjątkowo: nie tylko uhonorujemy autorów wszystkich zgłoszeń, ale przede wszystkim: najpiękniej ukwiecone miasta. Dla trójki z podium szykujemy wieże kwiatową H2000, donicę Gianto Tablo (lub model Gianto Sito) oraz donicę Gianto 120 – to wszystko wraz z profesjonalnym podłożem, nawozami oraz materiałem roślinnym, dostarczone przez parterów plebiscytu: markę Substral oraz Szkółkę Roślin Ozdobnych Ulińscy. Dodatkową nagrodą są donice miejskie Gianto przyznawane przez współorganizatora –  firmę Terra Group dla trzech wybranych miejscowości spoza głównego podium.

nagrody terra flower power2018

Setki pięknych zdjęć

Aż sześć minionych edycji i setki miast walczących o tytuł najpiękniej ukwieconego – to wynik godzien podziwu, który najlepiej dowodzi, jak ważna jest dla nasz wszystkich natura… i nutka zdrowej, motywującej rywalizacji! Już od 2012 roku wspólnie wybieramy miejscowość z najbardziej udaną aranżacją ukwiecenia i honorujemy starania włodarzy, dążących do przemiany naszych wspólnych przestrzeni w nieco bardziej przyjazne.

FB post bez zagłosuj

Co i jak w plebiscycie Terra Flower Power?

Po kliknięciu w galerię miasta, ukazują się zgłoszone do plebiscytu zdjęcia, ale także specjalny panel, za pomocą którego można wyrazić swoja opinię, a także udostępnić fotografie szerszej publiczności, a tym samym wspomóc swojego faworyta podczas zbliżającego się głosowania. Komentarze zgłaszane za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów social media i nie wymagają dokonywania dodatkowych rejestracji ani udostępniania swoich danych osobowych!

plebiscyt terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce (4)

O tym, które miasto otrzyma zaszczytny tytuł Najpiękniej Ukwieconego, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe, zadecydują internauci podczas głosowania, które wystartuje już 1 sierpnia. Wraz z tym dniem pod każdą z kolejnych galerii pojawi się przycisk umożliwiający wsparcie danego uczestnika. Jeden użytkownik Internetu może oddać tylko jeden głos na konkretne miasto.

Które z polskich miast zostanie wyróżnione mianem najpiękniejszego i przejdzie do historii plebiscytu? Dowiemy się już 23 sierpnia!

Nadal czekamy na zgłoszenia kolejnych uczestników – zachęcamy do nadsyłania zdjęć ukwieconych miast pod adres konkurs@terra-pl.eu lub skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie plebiscytu: plebiscyt.inspirowaninatura.pl

 

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2017


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz