Ostatnie dni na zagłosowanie w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Ponad 5 tysięcy – aż tyle głosów oddaliście już w plebiscycie Terra Flower Power. Największy udział w tej puli ma pierwsza trójka: Września, Golub-Dobrzyń oraz Śmigiel, jednak wszystko może się jeszcze zmienić…

Do tej pory w plebiscycie Terra Flower Power oddaliście ponad 5 tysięcy głosów – trudno o lepszy dowód na to, jak ważne są dla mieszkańców ich Małe Ojczyzny. Przed nami już niespełna 3 dni głosowania, ale układ w stawce uczestników może się diametralnie zmienić.

Przebojem do pierwszej trójki wkroczył Śmigiel, deklasując Kęty oraz Grodzisk Mazowiecki. Czy to już ostateczny wynik? W tym momencie liderami są*:

miejsce 1 – Września – 830 głosów

Jakub Goc 1

 

 

miejsce 2 – Golub-Dobrzyń – 759 głosów 

Iwona Wrzesińska

 

 

miejsce 3 – Śmigiel – 706 głosów

Urząd Miejski Śmigla 4 

Dla trójki Najpiękniej Ukwieconych Miast szykujemy atrakcyjne nagrody od Terra Group – współorganizatora konkursu. Będzie to dwumetrowa wieża kwiatowa oraz duże donice miejskie – wszystkie z nich w pełni obsadzone i gotowe do zaprezentowana w mieście jeszcze tej jesieni. Nasadzeniami kwiatów zajmie się po raz kolejny partner plebiscytu – Szkółka Ulińscy. O specjalistyczne podłoże ponownie zadba marka Substral.

nagrody 2019 4

Zwycięzca dodatkowo zostanie zaprezentowany na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra Group, który jest dystrybuowany do przeszło 2 tysięcy jednostek administracyjnych w Polsce.


Które z miast zdobędzie nagrody i prestiżowy tytuł Najpiękniej Ukwieconego? Dowiemy się już 26 sierpnia o godzinie 11:00 – wyniki zaprezentujemy na naszym profilu w serwisie Facebook – www.facebook.com/inspirowani/ oraz na blogu. Na tym jednak nie skończą się konkursowe emocje! Już we wrześniu rozdamy nagrody dla 10 autorów najpiękniejszych zgłoszeń.

terra flower power kalendarium 1

Przypominamy – w tym roku głosowanie w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce odbywa się wyłącznie w serwisie Facebook, w specjalnej galerii konkursowej (przejdź do galerii: bit.ly/glosowanie_plebiscyt) na profilu Inspirowanych Naturą (www.facebook.com/inspirowani/). Aby oddać ważny głos, wystarczy kliknąć „lubię to” pod zdjęciem z wybranego miasta – każdy chętny może oddać tylko jeden głos na konkretnego użytkownika, jednak gama możliwości dodatkowego wsparcia jest bardzo szeroka. Wystarczy udostępnić wybrane zdjęcie-uczestnika na swoim prywatnym profilu, zachęcić znajomych do udziału w zabawie bądź zaangażować miejskie komórki administracyjne odpowiedzialne za promocję miasta. Im większy zasięg informacji o konkursie, tym większe szanse na wygraną!

Kliknij, by zagłosować – klik

Kliknij, by zobaczyć sylwetki wszystkich uczestników – klik

Kliknij, by zobaczyć regulamin konkursu – klik

 

*(stan głosowania na 23.08, godzina 11:30)


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz