Kto wygra plebiscyt Terra Flower Power?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To ostatnie chwile, by móc zagłosować i wybrać Najpiękniej Ukwiecone miasto w Polsce. Już w czwartkowy poranek poznamy zwycięzcę plebiscytu Terra Flower Power – emocje rosną!

Setki tysięcy głosów

Już niemal 120 tysięcy głosów oddaliście w plebiscycie Terra Flower Power. Tak duża popularność głosowania to dla nas najlepszy dowód na to, jak bardzo ważna jest natura w naszych miastach. Niezwykle istotne jest również zamiłowanie do miast i miasteczek, z których pochodzą biorący udział w zabawie internauci – to właśnie lokalny patriotyzm skłania Was do wspierania swoich małych ojczyzn. Tegoroczna edycja już niedługo przejdzie do historii, a najpiękniej ukwiecone miasto zostanie przedstawione na forum całego kraju – szczegółowe wyniki przedstawimy na stronie głosowania – www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl oraz na naszym profilu na FB – www.facebook.com/inspirowani. W czwartkowy poranek emocje sięgną zenitu!

kalendarium 2018 a

Kto wygra?

Niemal od pierwszych chwil głosowania pierwsze miejsce w stawce zajmuje Świnoujście (rok temu zajmujące trzecie miejsce na podium), tuż za nim znajduje się Września oraz Augustów. Kolejne miasta z całych sił dążą do wyprzedzenia liderów i zajęcia miejsca na podium – plebiscyt trwa jeszcze do północy, dlatego jesteśmy pewni, że wszystko może się jeszcze zmienić. Losy głosowania są w Waszych rękach – głosujcie na faworytów i zaproście do zabawy przyjaciół!

miejsce 1: Świnoujście 26 481 głosów*

wieże kwiatowe ukwiecenie miasta świnoujście (2)

miejsce 2: Września 25 060 głosów*

terra flower power września 2

miejsce 3: Augustów 20 664 głosów*

Z. Bartoszewicz Augustów 1

 

Emocje rosną

Do zakończenia etapu głosowania pozostało zaledwie kilka godzin. O północy głosowanie zostanie zakończone, a nasza specjalna komisja przystąpi do przeliczania głosów. Już we wtorek, 22.08.2017 okaże się, które z zaprezentowanych ukwieceń najbardziej przypadło do gustu internatom. Przypominamy, że do zwycięskiego miasta powędruje kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000, a także zostanie ono wyróżnione na jednej z kart prestiżowego kalendarza miejskiego Terra na rok 2018. Wicelider otrzyma dużą donicę Gianto Tablo, a ostatnie miejsce na podium zostanie uhonorowane dużą donicą Gianto. Wszystkie nagrody w pełni obsadzone i ukwiecone  dzięki naszym partnerom – firmie Substral oraz szkółce roślin ozdobnych Ulińscy – trafią do miast jeszcze tej jesieni. Do zdobywcy nagrody głównej powędruje również honorowa statuetka!

nagrody terra flower power2018

W tym roku dodatkowo nagrodzimy trzy miasta wyselekcjonowane przez współorganizatora konkursu, firmę Terra Group, która przekaże im donice Gianto 120.

statuetka 4

Trzymamy kciuki za wszystkich!

Jeszcze do północy 22 sierpnia możecie głosować na miasta, które Waszym zdaniem zasługują na miano najpiękniej ukwieconego. Trzymamy kciuki za każde z miast, które przystąpiło do plebiscytu – już sam fakt zgłoszenia świadczy przecież o godnej pochwały trosce o komfort życia mieszkańców, a także o woli zmieniania naszych wspólnych przestrzeni na lepsze.

plebiscyt - zagłosuj

Przypominamy, że oddanie głosu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami – nie zbieramy danych osobowych od osób, które nie wyrażą na to zgody. Dla chętnych, którzy podzielą się z nami swoim adresem e-mail mamy specjalny kod rabatowy na zakupy w sklepie Make it Home o wartości do 35%.

baner sklep promocja terra flower power

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, by zobaczyć, jak głosować w plebiscycie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2017.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

* Stan głosowania na godzinę 11:05, 21.08.2018

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz