Kto wygra plebiscyt Terra Flower Power?

Tagi: konkurs terra, najpiękniej ukwiecone miasto w polsce, plebiscyt, terra flower power, 21 sierpnia 2018
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To ostatnie chwile, by móc zagłosować i wybrać Najpiękniej Ukwiecone miasto w Polsce. Już w czwartkowy poranek poznamy zwycięzcę plebiscytu Terra Flower Power – emocje rosną!

Setki tysięcy głosów

Już niemal 120 tysięcy głosów oddaliście w plebiscycie Terra Flower Power. Tak duża popularność głosowania to dla nas najlepszy dowód na to, jak bardzo ważna jest natura w naszych miastach. Niezwykle istotne jest również zamiłowanie do miast i miasteczek, z których pochodzą biorący udział w zabawie internauci – to właśnie lokalny patriotyzm skłania Was do wspierania swoich małych ojczyzn. Tegoroczna edycja już niedługo przejdzie do historii, a najpiękniej ukwiecone miasto zostanie przedstawione na forum całego kraju – szczegółowe wyniki przedstawimy na stronie głosowania – www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl oraz na naszym profilu na FB – www.facebook.com/inspirowani. W czwartkowy poranek emocje sięgną zenitu!

Kto wygra?

Niemal od pierwszych chwil głosowania pierwsze miejsce w stawce zajmuje Świnoujście (rok temu zajmujące trzecie miejsce na podium), tuż za nim znajduje się Września oraz Augustów. Kolejne miasta z całych sił dążą do wyprzedzenia liderów i zajęcia miejsca na podium – plebiscyt trwa jeszcze do północy, dlatego jesteśmy pewni, że wszystko może się jeszcze zmienić. Losy głosowania są w Waszych rękach – głosujcie na faworytów i zaproście do zabawy przyjaciół!

miejsce 1: Świnoujście 26 481 głosów*

wieże kwiatowe ukwiecenie miasta świnoujście (2)

miejsce 2: Września 25 060 głosów*

miejsce 3: Augustów 20 664 głosów*

 

Emocje rosną

Do zakończenia etapu głosowania pozostało zaledwie kilka godzin. O północy głosowanie zostanie zakończone, a nasza specjalna komisja przystąpi do przeliczania głosów. Już we wtorek, 22.08.2017 okaże się, które z zaprezentowanych ukwieceń najbardziej przypadło do gustu internatom. Przypominamy, że do zwycięskiego miasta powędruje kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000, a także zostanie ono wyróżnione na jednej z kart prestiżowego kalendarza miejskiego Terra na rok 2018. Wicelider otrzyma dużą donicę Gianto Tablo, a ostatnie miejsce na podium zostanie uhonorowane dużą donicą Gianto. Wszystkie nagrody w pełni obsadzone i ukwiecone  dzięki naszym partnerom – firmie Substral oraz szkółce roślin ozdobnych Ulińscy – trafią do miast jeszcze tej jesieni. Do zdobywcy nagrody głównej powędruje również honorowa statuetka!

nagrody terra flower power2018

W tym roku dodatkowo nagrodzimy trzy miasta wyselekcjonowane przez współorganizatora konkursu, firmę Terra Group, która przekaże im donice Gianto 120.

Trzymamy kciuki za wszystkich!

Jeszcze do północy 22 sierpnia możecie głosować na miasta, które Waszym zdaniem zasługują na miano najpiękniej ukwieconego. Trzymamy kciuki za każde z miast, które przystąpiło do plebiscytu – już sam fakt zgłoszenia świadczy przecież o godnej pochwały trosce o komfort życia mieszkańców, a także o woli zmieniania naszych wspólnych przestrzeni na lepsze.

plebiscyt - zagłosuj

Przypominamy, że oddanie głosu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami – nie zbieramy danych osobowych od osób, które nie wyrażą na to zgody. Dla chętnych, którzy podzielą się z nami swoim adresem e-mail mamy specjalny kod rabatowy na zakupy w sklepie Make it Home o wartości do 35%.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, by zobaczyć, jak głosować w plebiscycie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2017.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

* Stan głosowania na godzinę 11:05, 21.08.2018

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz