Lato w Złotoryi – nowe donice metalowe i sprawdzone Wieże Kwiatowe

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Lato w pełni oznacza czas urlopów i podróży. Na naszej wirtualnej mapie wycieczkowej znalazła się Złotoryja, która w tym roku może pochwalić się kilkoma kwiatowymi akcentami. Zobacz, jak w dolnośląskim mieście prezentują się sprawdzone od wielu sezonów Wieże Kwiatowe i skrzynie na balustrady, a także tegoroczna nowość donice metalowe. 

zlotoryja rynek wieze kwiatowe
Wieże Kwiatowe na rynku w Złotoryi.

Donice metalowe – klasyczne i niezwykle estetyczne rozwiązanie

Donice metalowe doskonale nadają się do przestrzeni publicznej. Przede wszystkim są trwałe, wytrzymałe na zróżnicowane warunki pogodowe, a przy tym łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo ze względu na dosyć sporą wagę, świetnie sprawdzają się w roli elementów ograniczających poruszanie się pojazdów czy niezwykle estetyczne blokady parkowania w miejscach do tego nieprzeznaczonych, np. chodników, trawników. Z pewnością te walory skusiły władze Złotoryi do zainwestowania w takie rozwiązanie. 

donice-metalowe-urbana-zlotoryja
Donice metalowe Urbana w Złotoryi.

Donice metalowe Urbana L to mniejsze odpowiedniki klasycznych dużych pojemników. Dzięki swoim rozmiarom nie przytłaczają przestrzeni i tworzą miejsce na dodatkową zieleń miejską. Ze względu na solidną konstrukcję ryzyko przewrócenia czy przestawienia jest minimalne. Co ciekawe do donicy metalowej można dobrać idealnie pasujące elementy małej architektury. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda cała kolekcja mebli miejskich Urbana, zerknij do naszego wpisu o Legnicy. 

Kwiaty przy pomnikach

Pomniki to jedna z większych atrakcji turystycznych. Przyciągają wzrok i przypominają ważne wydarzenia historyczne lub upamiętniają znamienite postacie. Nic więc dziwnego, że o każdej porze dnia pełno wokół nich zaciekawionych podróżników, którzy bardzo często decydują się na wykonanie zdjęcia przy pomnikach. Właśnie dlatego warto szczególnie zadbać o ich otoczenie. W Złotoryi posąg Papieża Jana Pawła II przyozdobiony jest Wieżami Kwiatowymi z białą pelargonią. Trzeba przyznać, że takie zestawienie prezentuje się fenomenalnie. Podobnie sprawa ma się w przypadku znajdującego się obok Pomnika Niepodległej. Stoi on z wyjątkową asystą w postaci kwietników z biało-czerwonymi kwiatami. 

Skrzynki na kwiaty świetny dodatek dla balustrad

W Złotoryi wiedzą, że skrzynki na kwiaty nie tylko świetnie sprawdzają się na balkonach. Podłużne plastikowe donice zamontowane na balustradzie ozdabiają okolice rynku. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie w miejscach, gdzie stworzenie tradycyjnej rabaty kwiatowej jest niemożliwe. W skrzyniach na balustrady pojawiły się czerwone pelargonie i kontrastujący limonkowy wilec. 

zlotoryja-rynek-kwiaty
Skrzynki na kwiaty ozdabiają rynek w Złotoryi.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz