Plebiscyt Terra Flower Power 2022

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W sierpniu tradycyjnie od 10 lat robiło się gorąco i to nie tylko dlatego, że to czas pięknej, wakacyjnej pogody, ale przede wszystkim dlatego, że to miesiąc głosowania na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power. Część z uważniejszych czytelników mogła zauważyć, że w tym roku sytuacja ma się nieco inaczej. W tym wpisie  chcemy odpowiedzieć na pytanie, czy Terra Flower Power 2022 się odbędzie i co dalej z plebiscytem na najpiękniej ukwiecone miasto.

Poszukiwanie najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce

Blog Inspirowani Naturą razem z Terra Group co rok przez 10 lat poszukiwał miasta, które najbardziej wyróżnia się ukwieceniami, roślinnością i pomysłowością w dbaniu o przestrzeń publiczną. Ostatecznego zwycięzcę wybierali czytelnicy naszego bloga, entuzjaści zieleni miejskiej, mieszkańcy i turyści, głosując na swojego faworyta za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Właśnie dlatego sierpień był naprawdę gorący i pełen emocji. 

zwyciezca-plebiscytu-terra-flower-power-2020
Bielsko-Biała tytuł najpiękniej ukwieconego miasta uzyskała dwa razy! Terra Flower Power 2021 i 2020 należał właśnie do niej.

Przez lata kolejne edycje pokazywały wielkie zaangażowanie wśród głosujących i udowadniały, że apetyty miłośników zadbanej zieleni na pięknie ukwiecone przestrzenie są naprawdę ogromne. Co było jasnym sygnałem dla włodarzy miast i miejscowości, że o ten aspekt szczególnie należy się zatroszczyć. 

W zeszłym roku to Bielsko-Biała uzyskała miano Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce i to po raz drugi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiegał zeszłoroczny plebiscyt, przejdź do wpisu o Terra Flower Power 2021

Gdzie się podział plebiscyt Terra Flower Power?

Nie ma co ukrywać, że plebiscyt Terra Flower Power stał się tradycyjnym elementem każdego lata. Można by się zastanawiać, dlaczego w tym roku nie ma głosowania? Już spieszymy z odpowiedzią.

smigiel-najpiekniej-ukwiecone-miasto-2019
Śmigiel – najpiękniej ukwiecone miasto z 2019.

Razem z Terra Group w tym roku postanowiliśmy zrobić taktyczną przerwę. Ma ona na celu zastanowienie się nad formą plebiscytu i wprowadzenie nowych rozwiązań tak, by Terra Flower Power był świetną atrakcją dla głosujących, świetną motywacją dla miast i miasteczek, by jeszcze bardziej dbać i ukwiecać swoje otoczenie, a także zbiorem inspiracji i sposobów na efektowne ukwiecenia w przestrzeni publicznej.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ze zrozumieniem, a głosujący powrócą z wielką energią i zdwojoną siłą w kolejnej, odświeżonej edycji plebiscytu Terra Flower Power.

Pomóż nam odmienić Terra Flower Power!

Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyś dał nam znać, co podoba Ci się w naszym konkursie. A jeśli masz pomysł, co można by było zmienić w formie plebiscytu Terra Flower Power, koniecznie podziel się nim w komentarzu. Dla nas każda wzmianka, informacja czy uwaga będzie na wagę złota, dzięki nim z pewnością łatwiej będzie nam stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.  

swinoujecie-najpiekniej-ukwiecone-miasto-2018
Świnoujście – zwycięzca Terra Flower Power 2018

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz