Wielkanocne dekoracje jako symboliczny prezent

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tradycyjnie już dla wielu z nas Wielkanoc łączy się z wizytą „zajączka”, który obdarowuje nas symbolicznymi drobiazgami. Ten miły zwyczaj warto przenieść również do miejsc pracy: biurowców czy budynków użyteczności publicznej. Oto przepis na niezobowiązujący, przyjazny środowisku prezent: wielkanocne dekoracje, w sam raz dla biur i nie tylko!

wielkanocne dekoracje dla biur

źródło: www.terraeaster.com/pl

Wielkanocne dekoracje na wyjątkowe czasy

W tym wyjątkowym czasie szczególnie duży nacisk kładziemy na oszczędność. Wybieramy nieco bardziej budżetowe rozwiązania, i to niezależnie od dziedziny życia. Wydatki są kierowane w stronę ochrony zdrowia, dlatego w wielu miejscach użyteczności publicznej podarki-drobiazgi powinny być symboliczne… ale możliwie najbardziej miłe dla oczu. Wszystko to sprawia, że wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej okazują się tak dobrym wyborem! Ciekawym pomysłem jest rozdanie ich pośród pracowników urzędu miasta, starostwa czy innego obiektu tego typu.

wielkanocne dekoracje dla biur

źródło: www.terraeaster.com/pl

Sezonowe dekoracje na prezent dla pracowników

Liczne firmy, pośród szeregu różnych benefitów, proponują również drobne prezenty dla zatrudnionych osób. Pomimo pandemii, warto utrzymać ten zwyczaj: wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej, elementy w kształcie symbolicznego, kolorowego zajączka, będą strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć, iż te miłe dla oka akcenty są pakowane w ‘czteropakach’ – jednorazowy zakup to aż cztery barwne dekoracje na biurko. Dodatkową korzyścią, poza bardzo przystępną ceną, jest „montaż” dekoracji – któż nie pamięta układanek z kartonu, którymi zachwycało się dawniej każde dziecko? Wielkanocna dekoracje z płyty kartonowej to podróż w krainę zabawy!

wielkanocne dekoracje dla biur

źródło: www.terraeaster.com/pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz