Jak powstają wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Specjalnie z myślą o podmiotach, które pragną osiągnąć świetny efekt za niewygórowane środki, powstała kolekcja inna niż wszystkie… Jak powstają wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej i co sprawia, że są tak dobrym pomysłem na święta?

W wyjątkowych czasach sięgajmy po wyjątkowe rozwiązania – również podczas świąt!

Przed nami Wielkanoc inna niż wszystkie – w tych niezwykłych czasach wiele miast i placówek użyteczności publicznej ‘zaciska pasa’, starając się przenieść finanse na rzecz ochrony zdrowia. W tym roku nie powinno zabraknąć jednak sezonowych elementów – przecież to właśnie one sprawiają, że nasza trudniejsza niż zwykle codzienność staje się bardziej kolorowa. Sposobem na zażeganie takich trudności są wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej o strukturze tak zwanego „plastra miodu”.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com/pl

Wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej – jakie są ich zalety?

Co sprawia, że tego typu propozycje stają się optymalnym rozwiązaniem? Spośród wielu korzyści na pierwszą pozycję wysuwa się przede wszystkim fakt, iż są przyjazne dla budżetu. Nie można jednak zapominać o stronie funkcjonalnej: wielkanocne dekoracje – pisanki 2D to lekka konstrukcja, która może trafić do dowolnej zamkniętej przestrzeni. Niekończąca się gama kolorystyczna i możliwość dowolnego nadruku lub frezowanego napisu z pewnością docenią podmioty, które planują stworzenie personalizowanej dekoracji.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com/pl

Kolejną korzyścią jest opcjonalna, przestrzenna forma, która dodatkowo umożliwia samodzielne ulokowanie na podłożu. A może w planach jest dekoracja na stojakach? Nic trudnego – wystarczy dobrać model, który najlepiej wyeksponuje walory wybranej pisanki.

Ale-ale – jak powstają wielkanocne pisanki 2d i 3d?

Wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej to ciekawe rozwiązanie dla miast, przedszkoli, biur czy szeroko pojętej branży HoReCa… z którego sami od dawna korzystamy. Przygotowując przesyłki pocztowe, pakując domowe drobiazgi z pewnością wielokrotnie sięgałeś po karton o strukturze „plastra miodu” – ‘smakowita’ nazwa tej technologii wynika z wewnętrznej budowy materiału. Drobne oczka są wzorowane na prawdziwym plastrze wykonywanym przez pszczoły. Nie od dziś wiadomo wszak, że najlepsze pomysły pochodzą wprost z natury! Samodzielnie drobne oczka nijak nie są w stanie pomóc podczas pakowania, ale… Zebrane razem, tworzące dużą zwartą strukturę, mają prawdziwą moc!

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com/pl

Wykonany w tej technice karton jest bardzo mocny, a jednocześnie nadal lekki. W przeciwieństwie do zwyczajnego papieru jest on również znacznie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, jest on również znacznie bardziej przyjazny Naturze.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com/pl

Wielkanocne wyzwanie – stwórz najpiękniejsze pisanki

Wiesz już jak powstają wielkanocne dekoracje z płyty kartonowej, poznałeś również korzyści płynące z ich użytkowania. Przed Tobą jeszcze jedno zadanie – choć wiemy, że „łatwo nie będzie”, stawiamy Ci wyzwanie – daj znać, jaki wzór powinien znaleźć się na pisankach w Twojej firmie lub mieście! Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości, pobierz bezpłatny materiał – najnowszy katalog wielkanocnych dekoracji TerraEaster i zainspiruj się – klik!

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com/pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz