Ruszył dziesiąty plebiscyt Terra Flower Power!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Już po raz dziesiąty wybieramy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce! To wyjątkowa, jubileuszowa edycja plebiscytu Terra Flower Power, podczas której ponownie wszystko zależy właśnie od Ciebie! Twoje miasto jest Najpiękniej Ukwiecone? Zgłoś jego zdjęcia i zgarnij cenne nagrody!

To już tradycja! Kolejne wakacje rozpoczynają się wraz z plebiscytem Terra Flower Power – w tym roku przypada dziesiąta edycja wydarzenia, w ramach którego internauci wybiorą Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Idea jest jednoznaczna – wyróżnić i nagrodzić miejscowość, w której da się zauważyć troskę o zieleń, która jednoznacznie przekłada się na podwyższony  komfort życia mieszkańców. Plebiscyt to szansa na scalanie lokalnej społeczności, dla której również przewidzieliśmy oddzielną pulę nagród.

coijak 2021

Konkurs organizowany przez nasz blog www.inspirowaninatura.pl oraz firmę Terra Group rozpoczyna się 1.07 etapem zbierania fotograficznych zgłoszeń. Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie nagrody z puli o łącznej wartości aż 16 tysięcy złotych. Z tej niemałej kwoty wydzieliliśmy również atrakcyjne wyróżnienia dla mieszkańców – autorów fotograficznych zgłoszeń. 

Na wszystkich autorów zgłoszeń czeka nagroda gwarantowana – kod rabatowy na zakupy w sklepie www.makeithome.pl o wartości 30%. 

terra flower power

Aby zgłosić swoje miasto do konkursu:

wyślij do 6 zdjęć ukwiecenia ulic pod adres konkurs@terra-pl.eu

wklej je w poście konkursowym na profilu fB Inspirowani Naturą – klik

prześlij je poprzez formularz kontaktowy na stronie plebiscytu – klik

terra flower power

 

Wszystkie ujęcia zostaną zebrane w galerii pod adresem www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2021. To właśnie z tej puli wyselekcjonowane zostaną reprezentujące miasto ujęcia biorące udział w głosowaniu.

Przed internautami trudne zadanie! To tylko od nich zależą konkursowe losy polskich miejscowości. Każdy, kto chce oddać głos na swojego faworyta, będzie mógł to zrobić już od 1.08 na facebookowym profilu www.facebook.com/inspirowani. Głosowanie „lajkami” (liczą się wszystkie rodzaje reakcji) zakończy się 19.08 o godz. 18:00. Już o godzinie 18.10 ogłosimy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

terra flower power

 

Przejdź do strony głównej plebiscytu – klik

Poznaj Regulamin – klik

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz