Już w czwartek rusza plebiscyt Terra Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Odliczamy ostatnie godziny – już w czwartek rusza dziesiąty plebiscyt Terra Flower Power. Czekamy na fotograficzne zgłoszenia z Waszych miast, by móc wyłonić to Najpiękniej Ukwiecone – szykujemy nagrody o wartości aż 16 tysięcy złotych!

Czy tym razem wygra wielka metropolia? A może laur zwycięstwa przypadnie mniejszej miejscowości? Lub… w grze ponownie powitamy zeszłorocznych triumfatorów? Pytań jest co niemiara, jednak już niebawem przekonamy się, jak zaprezentuje się stawka w DZIESIĄTYM już plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

Choć w tym roku mamy kilka nowości, to jedno pozostaje bez zmian – niezmiennie chcemy wynagrodzić i przedstawić całej Polsce miasta, w których szczególnie dba się o zieleń i naturalne akcenty. Nasadzenia w kwietnikach, dekoracje w wielkich donicach, skrzyniach… Bez wątpienia każda miejscowość ma czym się pochwalić i chwalić się powinna!

zglos swoje miasto adres email

Już od czwartku rozpoczniemy tworzenie listy uczestników najnowszej edycji plebiscytu organizowanego wespół z firmą Terra Group oraz sklepem internetowym www.makeithome.pl. Przypominamy, iż KAŻDE z nadesłanych zdjęć jest podstawą do odebrania nagrody gwarantowanej – 30% zniżki na zakupy w naszym zaprzyjaźnionym sklepie – partnerze wydarzenia.

Ale-ale – aby zachęcić mieszkańców polskich miast do nadsyłania zdjęć ze swoich ukwieconych okolic, przewidzieliśmy specjalne wyróżnienia również dla nich. Autorzy fotograficznych zgłoszeń ze zwycięskiego miasta otrzymają nagrody o łącznej wartości aż tysiąca złotych.

 

Aby zgłosić swoje miasto do konkursu:

wyślij do 6 zdjęć ukwiecenia ulic pod adres konkurs@terra-pl.eu

wklej je w poście konkursowym na profilu fB Inspirowani Naturą – klik

prześlij je poprzez formularz kontaktowy na stronie plebiscytu – klik

 

coijak 2021

Zeszłoroczny zwycięzca plebiscytu Terra Flower Power: Bielsko-Biała

Przeczytaj więcej i poznaj tajemnicę sukcesu Bielska-Białej w ubiegłorocznym plebiscycie Terra Flower Power – klik

terra flower power

Przejdź do strony głównej plebiscytu – klik

Poznaj Regulamin – klik

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – klik


Cześć!
Bądź na bieżąco z naszymi treściami!
Chcesz być pierwszym, który dowie się o nowych wpisach na blogu? Zapisz się teraz, aby otrzymywać ekskluzywne powiadomienia! Pozdrawiamy,
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz