Zagłosuj w plebiscycie Terra Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Jesteśmy na półmetku głosowania w plebiscycie Terra Flower Power – powoli wyłaniają się faworyci, którzy do tej pory mogli liczyć na Wasze największe wsparcie. Czy stawka jeszcze się zmieni? A może pojawi się nowy lider? Wszystko zależy od Was!

weź udział baner plebiscyt

Do tej pory w plebiscycie Terra Flower Power oddaliście ponad 4 tysiące głosów – trudno o lepszy dowód na to, jak ważne są dla mieszkańców ich Małe Ojczyzny. Przed nami jeszcze nieco ponad tydzień głosowania, dlatego układ w stawce uczestników może się diametralnie zmienić. W tym momencie liderami są[1]:

miejsce 1: Golub-Dobrzyń – 635 głosów

Iwona Wrzesińska

miejsce 2: Września – 626 głosów

Jakub Goc 6

miejsce 3: Śmigiel – 432 głosy

Urząd Miejski Śmigla 4

 

 

Dla trójki Najpiękniej Ukwieconych Miast szykujemy atrakcyjne nagrody – dwumetrową wieże kwiatową oraz duże donice miejskie – wszystkie z nich w pełni obsadzone i gotowe do zaprezentowana w mieście jeszcze tej jesieni. Zwycięzca dodatkowo zostanie zaprezentowany na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra Group, który jest dystrybuowany do przeszło 2 tysięcy jednostek administracyjnych w Polsce.

nagrody 2019 4

Które z miast zdobędzie nagrody i prestiżowy tytuł Najpiękniej Ukwieconego? Dowiemy się już 26 sierpnia o godzinie 11:00 – wyniki zaprezentujemy na naszym profilu w serwisie Facebook – www.facebook.com/inspirowani/ oraz na blogu.

terra flower power kalendarium 1

Na tym jednak nie skończą się konkursowe emocje! Już we wrześniu rozdamy nagrody dla 10 autorów najpiękniejszych zgłoszeń.

Przypominamy – w tym roku głosowanie w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce odbywa się wyłącznie w serwisie Facebook, w specjalnej galerii konkursowej (przejdź do galerii: bit.ly/glosowanie_plebiscyt) na profilu Inspirowanych Naturą (www.facebook.com/inspirowani/). Aby oddać ważny głos, wystarczy kliknąć „lubię to” pod zdjęciem z wybranego miasta – każdy chętny może oddać tylko jeden głos na konkretnego użytkownika, jednak gama możliwości dodatkowego wsparcia jest bardzo szeroka! Wystarczy udostępnić wybrane zdjęcie-uczestnika na swoim prywatnym profilu, zachęcić znajomych do udziału w zabawie bądź zaangażować miejskie komórki administracyjne odpowiedzialne za promocję miasta. Im większy zasięg informacji o konkursie, tym większe szanse na wygraną!

Kliknij, by zagłosować – klik

Kliknij, by zobaczyć sylwetki wszystkich uczestników – klik

Kliknij, by zobaczyć regulamin konkursu – klik

 

[1] Stan głosowania na 14.08, godzina 14:00

Dodaj komentarz