Ruszył 9. plebiscyt Terra Flower Power. Zgłoś swoje miasto i zawalcz o nagrody

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To już tradycja! Kolejne wakacje rozpoczynają się wraz z plebiscytem Terra Flower Power – w tym roku przypada dziewiąta edycja wydarzenia, w ramach którego internauci wybierają Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Idea jest prosta – wyróżnić miejscowość, w której starania o komfort życia mieszkańców są doceniane. Plebiscyt to szansa na scalanie lokalnej społeczności.

Konkurs organizowany przez nasz blog www.inspirowaninatura.pl oraz firmę Terra Group rozpoczął się 1.07 etapem zbierania fotograficznych zgłoszeń. Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie obsadzoną wieżę kwiatową, zdobywcy pozostałych miejsc podium donice XXL. Na autorów fotograficznych zgłoszeń czekają podwieszane doniczki.

nagrody 2020 2

 

Autorem zdjęć i zarazem zgłoszenia może zostać każdy! Wystarczy zrobić do 6 zdjęć ukwiecenia ulic i wysłać je pod adres: konkurs@terra-pl.eu. Wszystkie ujęcia zostaną zebrane w galerii pod adresem www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2020. To właśnie z tej galerii wyselekcjonowane zostaną reprezentujące miasto ujęcia biorące udział w głosowaniu.

 

jak głosować 2020 1

Przed internautami nie lada zadanie! To właśnie w ich rękach są konkursowe losy polskich miejscowości. Każdy, kto chce oddać głos na swojego faworyta, będzie mógł to zrobić już od 3.08 na facebookowym profilu www.facebook.com/inspirowani. Głosowanie „lajkami” zakończy się 17.08 – o godz. 11.00 poznamy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

zglos 2020 FB 1

W poprzedniej edycji plebiscytu zwyciężył Śmigiel (1160 głosów), drugie miejsce zajęła Września (1071 głosów), a trzecie Grodzisk Mazowiecki (897 głosów). Kto wygra tym razem? Przekonamy się niebawem!

 

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz