Kliknij „like” i wybierz Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Ruszyli! Mieszkańcy polskich miast „lajkują” i głosują, a to pewny znak, że właśnie ruszył kluczowy etap dziesiątego plebiscytu Terra Flower Power. Dziesiątki miejscowości walczą tym samym o nagrody z wyjątkowo atrakcyjnej puli.

Kolejny sierpień upływa nam pod znakiem głosowania w plebiscycie Terra Flower Power. Już po raz dziesiąty wspólnie z internautami wybieramy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Jesteś jednym z nich i również chciałbyś zagłosować? Przekonaj się, że to banalnie łatwe, a na dodatek możesz sprawić, że na Twoją okolicę zagłosuje jeszcze więcej osób!

zaglosuj

Głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power. Jak to zrobić?

Do oddania ważnego głosu w plebiscycie wystarczy konto w serwisie Facebook.  Po zalogowaniu wystarczy odwiedzić nasz profil i znaleźć „przypiętą” na samej górze galerię zdjęć. W galerii zebraliśmy reprezentatywne zdjęcia uczestników – każde z nich posiada indywidualny licznik głosów, czyli znane wszystkim „lajki”. Aby oddać ważny głos, wystarczy więc kliknąć „lubię to” – nie wymagamy żadnych dodatkowych formalności. Głosowanie trwa od 1 do 19.08.

Kalnendarium 2021 FINAL FINAL 1

Jak zapewnić mojemu miastu jeszcze większy rozgłos?

To bardzo łatwe! Każde miast, które  w lipcu zgłosiło się do plebiscytu Terra Flower Power, otrzymało od nas specjalny banner promocyjny. Znajdziesz go w galeriach uczestników dostępnych na stronie  https://inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021/. Korzystanie z grafik promocyjnych jest darmowe – wystarczy pobrać je na dysk lub opublikować je na stronach www, korzystając z kodu, który również udostępniamy indywidualnie dla każdego miasta – uczestnika. Zachęcamy również do aktywności w serwisie Facebook – wszystkie fotografie – miasta mają opcję udostępniania w obrębie serwisu, jak i poza nim – to świetna forma reklamy o ogromnym zasięgu. W ten sposób można absolutnie bezpłatnie, natychmiastowo sprawić, że cała okolica dowie się, że ich miejscowość właśnie walczy o cenne nagrody.

jak glosowac 2021

Co można wygrać w plebiscycie Terra Flower Power?

W tym roku, chcąc uświetnić DZIESIĄTĄ edycję plebiscytu, wraz ze współorganizatorem wydarzenia, firmą Terra Group, podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu wyróżniania Najpiękniej Ukwieconych Miast. W miejscu nagród rzeczowych proponujemy bowiem vouchery (na zakupy z oferty firmy Terra Group) o wartości kolejno:

 

9 tysięcy złotych dla zwycięskiego miasta

4,5 tysiąca złotych dla srebrnego medalisty

2,5 tysiąca złotych dla miejscowości zamykającej podium

Ale-Ale – nie mogliśmy również zapomnieć o Mieszkańcach. DODATKOWO – grono autorów zgłoszeń ze zwycięskich miast zgranie po 100 zł na zakupy w sklepie www.makeithome.pl. Szczegóły tegorocznego poniżej:

terra flower power

Nagrody czekają i na Ciebie, na na Twoją okolicę!
Regulamin  ➡ klik 
Nagrody ➡ klik 
Lista uczestników ➡ klik

Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz