Ponad 70 miast zawalczy o tytuł Najpiękniej Ukwieconego – przedłużamy etap zgłoszeń!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Białystok, Pszczyna, Nowa Sól, Trzebnica… i dziesiątki innych polskich miejscowości stanęło już w szranki plebiscytu Terra Flower Power. Chcąc umożliwić kolejnym miastom udział w konkursie i dać Wam szansę na zdobycie cennych nagród, przedłużamy etap zgłoszeń – czekamy na zdjęcia i filmy z Waszych miejscowości jeszcze do końca lipca!

Całe dziesiątki pięknych polskich miast przystąpiło już do walki o tytuł Najpiękniej Ukwieconego i cenne nagrody. Chętnych do zaszczytnego miana jest jednak na tyle wielu, że postanowiliśmy przedłużyć etap zgłoszeń!

Dziesiątki wspaniałych

Już od 3 lipca wraz z najpiękniejszymi miastami w Polsce tworzymy galerię uczestników plebiscytu Terra Flower Power. Przeszło sto pozycji w tym kwitnącym zestawieniu najlepiej dowodzi tego, jak ważna jest natura w naszych rodzimych miejscowościach. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo absorbująca jest nieustanna troska o stan miejskich dekoracji, dlatego tym bardziej cenimy sobie udział każdego z miast w zabawie – wierzymy, że „małe zwycięstwo” ma miejsce już w momencie zazielenienia wspólnych przestrzeni i sprawienia, by stawały się coraz bardziej przyjazne mieszkańcom.

Chcemy dać szansę każdemu, kto chce zgłosić swoje miasto do plebiscytu, dlatego oficjalnie przedłużyliśmy etap zgłoszeń jeszcze do poniedziałku 31 lipca. Skorzystaj z poczty e-mail i adresu konkurs@terra-pl.eu i wyślij zdjęcia lub krótki film z ukwieceniem.

Kalendarium plebiscytu znajdziesz również po kliknięciu w tym miejscu.

kalendarium nowe

Wspólnie pobijmy rekord!

Wszyscy lubimy bić rekordy… a ten możemy zdobyć wspólnie! Każdy z nas chce przecież, by pięknie ukwieconych, estetycznych i funkcjonalnie zaaranżowanych miast było możliwie jak najwięcej! W poprzedniej edycji plebiscytu Terra Flower Power zanotowaliśmy rekord: aż 144 pięknych miast. Czy w tym roku uda się przekroczyć i tę granicę? Wszystko zależy od Was! Chwyćcie za aparaty fotograficzne i zróbcie kilka zdjęć roślinnym dekoracjom od firmy Terra, których nie brakuje w Waszych miejscowościach. Wyczekujemy również filmów – więcej o zasadach przeczytacie tutaj – klik.

…a tymczasem poznajcie kilku z długiej listy aktualnych uczestników plebiscytu Terra Flower Power:

Cenne nagrody

Aby uhonorować miejscowości, które podjęły się ukwiecania wspólnych przestrzeni i wzięły udział w zabawie, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Przewidzieliśmy zarówno nagrody rzeczowe w postaci wież kwiatowych Terra, będących doskonałym sposobem na kontynuację imponującej roślinnej dekoracji, jak honorowe gratyfikacje, w tym wyjątkową statuetkę.

nagrody 2 2017

Tytuł Najpiękniej Ukwieconego i gwarantowane miejsce w kalendarzu miejskim Terra Group są ogromnym powodem do dumy! Pamiętajcie, że nagradzamy również najciekawsze ujęcia typu „selfie” na tle kwiatowych dekoracji! Kliknij tutaj, by przeczytać o nagrodach.

nagrody 2017

Przed nami głosowanie

Jeszcze do poniedziałku 31 lipca czekamy na zgłoszenia miast, które chcą zawalczyć o tytuł Najpiękniej Ukwieconego oraz o cenne nagrody rzeczowe. Już we wtorek 1 sierpnia rusza głosowanie! Zapraszamy do oddawania głosów na swoich faworytów za pomocą specjalnego przycisku, który pojawi się w galeriach uczestników na stronie konkursu plebiscyt.inspirowaninatura.pl.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2017

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2016

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz