Co łączy Międzyrzecz i Trzebnicę?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Dwa polskie miasta, każde położone w innym regionie, w odmiennym województwie – pozornie diametralnie różne, jednak istnieje (co najmniej!) jeden element dla nich wspólny. Oba w tym roku rozkwitły dzięki Kompleksowej Usłudze.

Międzyrzecz i Trzebnica to tylko 2 spośród dziesiątek miast, które w tym roku rozkwitły w ramach Kompleksowej Usługi. W tym zachwycającym kolorami gronie ponownie znalazł się Międzyrzecz, któremu rok temu aranżacja wspólnych przestrzeni przyniosła zwycięstwo w plebiscycie Terra Flower – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

Lubuskie lato

Międzyrzecz to najlepszy przykład tego, jak niewielkie miasteczko może wypięknieć dzięki kwiatom. Już po raz kolejny na jego ulicach znalazły się kwietniki, które znacznie poprawiły estetykę okolicy.  Wraz z tym sezonem do miasta trafiła również dodatkowa wieża kwiatowa – wygrana w konkursie Terra Flower Power 2016 – tak jak i inne modele w pełni ukwiecona i gotowa do ekspozycji w centrum – oto największy walor Kompleksowej Usługi!

terra flower power międzyrzecz 3Kompleksowa Usługa – Międzyrzecz

Na szczególną uwagę zasługuje aranżacja mostu: niczym nie wyróżniające się barierki stały się tu podstawą do imponującej dekoracji. Skrzynie kwiatowe z kolorową surfinią marki Atech zostały zamocowane na tyle solidnie, by nie zagrażać kierowcom, przejeżdżającym przez most ani pieszym – mieszkańcy Międzyrzecza mogą w spokoju podziwiać kolory w centrum swojego miasta. Wyjątkowo mocne, odporne na akty wandalizmu to największy, zaraz po imponującym efekcie dekoracyjnym, atut skrzyń francuskiego producenta.

międzyrzecz kompleksowaKompleksowa Usługa – Międzyrzecz

Ukwiecony Dolny Śląsk

Trzebnica już od wielu sezonów imponuje roślinną aranżacją centrum. To niewielkie miasteczko wielokrotnie znajdowało się w czołówce plebiscytu Terra Flower Power, a to między innymi za sprawą pięknego ukwiecenia, dostarczonego do miasta w ramach Kompleksowej Usługi. Do tego wystarczy dodać nieco społecznego zaangażowania – i nawet niewielkie miasteczko może stać się przykładem dla największych metropolii! Na co warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na wyjątkowy urok wiszących kwietników, które w pełni ukwiecone trafiły do miasta – barwne kule roślin ponad głowami to podwód do dumy!

IMG 0018 miniKompleksowa Usługa – Trzebnica

Polska w kolorach

Zgiełk, pośpiech, wysokie budynki, pełne pojazdów parkingi – oto częsty widok w polskich miastach. W tych pozornie problematycznych przestrzeniach jeszcze w tym roku może znaleźć się miejsce dla roślinnych dekoracji. Aby zbalansować dominację stali i betonu, włodarze rodzimych miast coraz częściej wprowadzają do miasta wieże kwiatowe ukwiecone w ramach Kompleksowej Usługi. Dzięki temu, że kwietniki trafiają na ulice już w pełni ukwiecone, a okolica rozkwitła natychmiast, dając mieszkańcom nieco kolorów i natury.

Pamiętaj, że Twoje Miasto może wyglądać równie imponująco, Kompleksowa Usługa jest nadal w zasięgu ręki. Ukwieć swoją przestrzeń i nie martw się o poszczególne etapy działań

– kliknij po więcej szczegółów: klik

Kompleksowa Usługa TerraKompleksowa Usługa – Świnoujście

Świebodzin Kompleksowa Usługa
Kompleksowa Usługa – Świebodzin

wiszące wieże kwiatoweKompleksowa Usługa – Złotoryja

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz