Plebiscyt Terra Flower Power 2017 – kto wygra?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To ostatnia chwila, by móc zagłosować i wybrać najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Już jutro, we wtorkowy poranek poznamy zwycięzcę plebiscytu Terra Flower Power – emocje rosną!

ostatni dzień plebiscyt 2017

Dziesiątki tysięcy głosów

Już niemal 79 tysięcy głosów oddaliście w plebiscycie Terra Flower Power. Tak duża popularność głosowania to dla nas najlepszy dowód na to, jak bardzo ważna jest natura w naszych miastach. Niezwykle istotne jest również zamiłowanie do miast i miasteczek, z których pochodzą biorący udział w zabawie internauci – to właśnie lokalny patriotyzm skłania Was do wspierania swoich małych ojczyzn. Tegoroczna edycja już niedługo przejdzie do historii, a najpiękniej ukwiecone miasto zostanie przedstawione na forum całego kraju – szczegółowe wyniki przedstawimy na stronie głosowania – www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl oraz na naszym profilu na FB – www.facebook.com/inspirowani. We wtorkowy poranek emocje sięgną zenitu!

baner PLEBISCYT PORTAL zaglosuj 1

Kto wygra?

Niemal od pierwszych chwil głosowania pierwsze miejsce w stawce zajmuje Pułtusk, tuż za nim znajdują się Strzelce Opolskie oraz Świnoujście. Kolejne miasta z całych sił dążą do wyprzedzenia liderów i zajęcia miejsca na podium – plebiscyt trwa jeszcze do północy, dlatego jesteśmy pewni, że wszystko może się jeszcze zmienić. Losy głosowania są w Waszych rękach – głosujcie na faworytów i zaproście do zabawy przyjaciół!

miejsce 1: Pułtusk 17 121 głosów*

pultusk

miejsce 2: Strzelce Opolskie 15 370 głosów*

strzelce opolskie terra flower power

miejsce 3: Świnoujście 14 301 głosów*

swinoujscie terra flower power

Emocje rosną

Do zakończenia etapu głosowania pozostało zaledwie kilka godzin. O północy głosowanie zostanie zakończone, a nasza specjalna komisja przystąpi do przeliczania głosów. Już we wtorek, 22.08.2017 okaże się, które z zaprezentowanych ukwieceń najbardziej przypadło do gustu internatom. Przypominamy, że do zwycięskiego miasta powędruje kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000, a także zostanie ono wyróżnione na jednej z kart prestiżowego kalendarza miejskiego Terra na rok 2018. Wicelider otrzyma dużą donicę Gianto 120, a ostatnie miejsce na podium zostanie uhonorowane bonem na zakupy produktów z oferty firmy Terra o wartości 1000 zł. Do zdobywcy nagrody głównej powędruje również honorowa statuetka!

statuetka 4Początek pięknych zmian…

Warto pamiętać, że przewidziane w plebiscycie nagrody niosą przekaz większy, niż można przypuszczać w pierwszej chwili. Kwietniki, donica, a także bon zakupowy to początek nowej, jeszcze bardziej udanej zielonej kompozycji, która podkreśli urok miejscowości.

Trzymamy kciuki za wszystkich!

Jeszcze do północy możecie głosować na miasta, które Waszym zdaniem zasługują na miano najpiękniej ukwieconego. Trzymamy kciuki za każde z miast, które przystąpiło do plebiscytu – już sam fakt zgłoszenia świadczy przecież o godnej pochwały trosce o komfort życia mieszkańców, a także o woli zmieniania naszych wspólnych przestrzeni na lepsze.

kalendarium nowe

Przypominamy, że oddanie głosu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami – nie zbieramy danych osobowych od osób, które nie wyrażą na to zgody. Dla chętnych, którzy podzielą się z nami swoim adresem e-mail mamy specjalny kod rabatowy na zakupy w sklepie Make it Home o wartości 20%. Niezależnie każdy głosujący otrzyma kod rabatowy w wysokości 10% – mamy tym samym nadzieję, że dzięki poręcznym dodatkom z zaprzyjaźnionego z nami sklepu również wasze domy i ogrody rozkwitną!

make it home rabat 1

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, by zobaczyć, jak głosować w plebiscycie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2016.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

* Stan głosowania na godzinę 12:05, 21.08.2017

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz