Trwa plebiscyt na Najpiękniej Ukwiecone Miasto – zgłoś swoją okolicę!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To już drugi tydzień zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power – w gronie uczestników powitaliśmy już Kęty, Wrześnię oraz Kobyłkę. Czekamy na kolejnych pretendentów do miana Najpiękniej Ukwieconego miasta w Polsce – być może to będzie Twoja okolica?

zgłoś swoje miasto – wyślij do 6 zdjęć ukwiecenia ulic na adres: konkurs@terra-pl.eu

 

Kolejne miejskie zmagania rozpoczęły się 1 lipca – w zabawie powitaliśmy mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracji publicznych. Plebiscyt zorganizowaliśmy przy współpracy z firmą Terra Group oraz sklepem internetowym www.makeithome.pl.

Zobacz dotychczasowe zgłoszenia:

Naszym celem  jest wybór i nagrodzenie Najpiękniej Ukwieconego Miasta,jak i integracja miejskich społeczności we wspólnym wspieraniu ich „małych ojczyzn”. To także sposób na podkreślenie roli natury w naszym codziennym, zdominowanym przez beton i szkło otoczeniu.

terra flower power kalendarium

W pierwszym etapie, trwającym od 1 do 31 lipca, internauci zgłaszają swoje miasta do konkursu – to właśnie one biorą udział w finale. Kompletna galeria uczestników, wraz ze wszystkimi nadesłanymi zdjęciami, a także regulamin dostępne są na blogu Inspirowanych Naturą pod adresem www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2019.

nagrody 2019 3

Kolejny etap, czyli głosowanie, potrwa od 1 do 26 sierpnia. W tym roku postanowiliśmy, iż odbędzie się ono na facebookowym profilu Inspirowanych Naturą. Tryb głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” („lubię to!”) pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii na profilu www.facebook.com/inspirowani. Każdy użytkownik serwisu Facebook może głosować raz, a następnie wspierać faworyta poprzez udostępnianie dedykowanych materiałów promocyjnych.

instrukcja

Czy warto brać udział? Oczywiście! W tym roku miasta będą walczyć o nagrody: wieżę kwiatową H2000donicę Gianto Tablo (lub Gianto Sito / Plane Ring Lux) i donicę Gianto 120 Classic.

Uwaga! Jak co roku przewidujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast oraz dla autorów najpiękniejszych zdjęć.

logo główne terra flower power najpiękniej ukwiecone miasto w polsce 1

W siódmej edycji Terra Flower Power w 2018 r. zwyciężyło Świnoujście (rekordową liczbą: 26 723 głosy), drugie miejsce zajęła Września (25 500 głosów), a trzecie Augustów (20 684 głosy). Czy zeszłoroczny rekord głosów zostanie pobity? Przekonamy się niebawem!

KONIEC PLEBISCYTU podium

Zgłoś swoje miasto: konkurs@terra-pl.eu

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2019

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz