Łabiszyn budzi się do życia – wiosenne ukwiecenie na medal!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wiosna marzeń dopiero przed nami, dlatego każdy przebłysk słońca jest na wagę złota… A w Łabiszynie ich nie brakuje – wielkanocne dekoracje, w tym ażurowe pisanki, a także wielkie donice i ławki miejskie skutecznie pokolorowały okolicę, żegnając zasiedziałą z lekka zimę. Wiosenne ukwiecenie dopełnia kompozycji – ależ kolorowo!

Miasto piękne cały rokJak ukwiecić wieże kwiatowe wiosną? Czym mogą zachwycić latem, a czym… jesienią? A może interesują Cię nasadzenia w donicach XXL? Zbiór najciekawszych, sprawdzonych pomysłów na wielosezonowe ukwiecenie i aranżację przestrzeni publicznych znajdziesz w katalogu „Miasto piękne cały rok – Vademecum inspiracji Terra Group”. Daj się zainspirować - kliknij i pobierz bezpłatnie!
wiosenne ukwiecenie wielkanocne dekoracje lawki miejskie donice miejskie labiszyn 17

Łabiszyn

Wielkanocne dekoracje na łabiszyńskim rynku

Podobnie jak w innych sezonach, w tym roku Łabiszyn również uświetniło i wiosenne ukwiecenie, i wielkanocne dekoracje XXL. Kolorowe pisanki 3D pojawiły się na trawnikach tutejszego rynku, dzięki  czemu sezon świąteczny upłynął w prawdziwie radosnej atmosferze. Ale-ale… To nadal dopiero początek atrakcji, jaki przygotowano dla mieszkańców tej wiosny!

Ażurowe pisanki to pomysł na wiosenne ukwiecenie

W mieście nie zabrakło sezonowych elementów o tradycyjnej formie – białe ażurowe pisanki obsadzono w dolnej części soczyście żółtymi bratkami, co zaowocowało jeszcze piękniejszą kompozycją. Tak właśnie powstały dość niebanalne kwietniki o znanym wszystkim kształcie – czyż to nie ciekawy zabieg?

Wiosenne ukwiecenie a ławki miejskie

…jednak to nadal nie wszystko! Pośród nasadzonych na rabatach kwiatów, pośród ażurowych pisanek i rozkwitających na drzewach pąków, pojawiły się również ławki miejskie z donicami XXL. Jak obsadzono te wielkie pojemniki? Nie mogło być inaczej! W pierwszych miesiącach roku wielu włodarzy decyduje się na bratki, planując wiosenne ukwiecenie, podobnie rzecz się ma w Łabiszynie. Kolorowe rośliny pojawiły się więc w równie barwnych pojemnikach, które to wkomponowano w meble miejskie – zakręcone ławki Wave.

wiosenne ukwiecenie wielkanocne dekoracje lawki miejskie donice miejskie labiszyn 15

Łabiszyn | www.terracity.pl

Serdecznie dziękujemy Referatowi Promocji w Łabiszynie za udostępnienie

zdjęć wykorzystanych w tym wpisie


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz