Podświetlane jajo, czyli inny sposób na wielkanocne dekoracje

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Wielkanoc już wkrótce, a Ty chciałbyś, by tegoroczna była inna niż wszystkie? Nużą Cię tradycyjne dekoracje? Zrezygnuj ze znanych Ci pomysłów: banalnych pisanek, bazi czy cukrowych baranków i postaw na lampy z kolekcji TerraEaster, które w ciekawy rozświetlą tegoroczne święta Wielkiej Nocy, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej.

terra ozdoby wielkanocne nunoniŹródło: www.terraeaster.pl

Obowiązkowe miejsce w kanonie wielkanocnych dekoracji nie oznacza, że jajko zawsze musi być tylko kolejną pisanką albo elementem śniadaniowego menu. Dlaczego nie mogłoby stać się… lampą? Postaw na niekonwencjonalne pomysły: lampa Egg  z kolekcji TerraEaster to symbol Wielkanocy, a zarazem źródło światła. Nie daj się zwieść pozorom: kształt i barwa zwykłego jajka to tylko złudzenie… umieść wewnątrz żarówkę RGB i ciesz tysiącami najróżniejszych kolorów podświetlenia – to coś więcej niż tylko pisanka…

lampy Nuno'niŹródło: www.terraeaster.pl

Modne lampy to powiew nowości pośród tradycyjnych wielkanocnych dekoracji, i to bez rezygnowania z klasycznych akcentów. Egg lub podświetlana kula – Moon to przykuwające spojrzenia źródła światła, jak i ciekawe ozdoby wnętrza. Ich uniwersalna forma i wysoka wytrzymałość sprawia, że stają się ciekawą propozycją także poza okresem Wielkanocy.

lampy Nuno'niŹródło: www.terraeaster.pl

Designerskie lampy Moon wyposażone w akumulator, jego naładowanie trwa zaledwie 4 godziny, a pozwala cieszyć się światłem przez 8 godzin! Lampa może trafić do dowolnego miejsca, a jej kontrola odbywa się za pomocą pilota zdalnego starowania. Co więcej, znajdująca się wewnątrz oszczędna LED-owa żarówka pozwala aż o 90% zmniejszyć pobór energii przy równie jasnym, co w przypadku klasycznej żarówki świetle.

lampy Nuno'ni

Źródło: www.terraeaster.pl

Odejście od tradycyjnych form oświetlenia na rzecz oryginalnych i nietypowych kształtów staje się coraz popularniejsze. Uwolnij kreatywność i zaaranżuj niebanalne oświetlenie dokładnie tam, gdzie zechcesz!

lampy Nuno'ni (2)Źródło: www.terraeaster.pl

lampy Nuno'niŹródło: www.terraeaster.pl

lampy Nuno'niŹródło: www.terraeaster.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz