Twoje piękne miasto – Konstancin-Jeziorna. Zobacz film

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zieleń koi zmysły – w tak wyjątkowych czasach wypoczywamy najczęściej bez opuszczania najbliższej okolicy. Spacer po miejskim parku okazuje się remedium na wiele strapień, dlatego dziś wybieramy się do Konstancina-Jeziorny, by odwiedzić tamtejszy zieleniec.

Pełen zieleni park to duma wielu miast – również Konstancina-Jeziorny. To właśnie tutaj znajduje się miejska oaza natury, do której… trafiło jeszcze więcej roślin! Wieże kwiatowe o zróżnicowanych rozmiarach to strzał w dziesiątkę. Zapraszamy w kojącą podróż po urokliwym parku…

Zobacz wieże kwiatowe z Konstancina-Jeziorny na filmie:

Seria filmowych podróży po polskich miastach „Twoje piękne miasto” przedstawi uroki rodzimych zakątków. Wspólnie zwiedzimy rynki, place i parki w najpiękniejszych miejscach – również tych, które nam polecicie. Znacie miasta wyjątkowo malownicze, warte uwiecznienia na „filmowej taśmie”? Chcecie pochwalić się swoją okolicą lub nową inwestycją we wspólnych przestrzeniach? Zaskoczyły Was nowe kaskadowe kwietniki, meble miejskie lub donice Gianto? A może dekoracje zyskały wyjątkowe ukwiecenie? Czekamy na sygnał!

Piszcie do nas: marketing@inspirowaninatura.pl

 

Zobacz zdjęcia z Konstancina-Jeziorny, na których prezentujemy roślinne dekoracje kwietnikach.  Kliknij w miniaturę, by powiększyć ujęcie.

 

Psst! Koniecznie zajrzyj też do filmu, na którym uwieczniliśmy kwiatową oprawę Urzędu Miasta i Gminy w Konstancinie-Jeziornie – klik!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz