Grodzisk Wielkopolski – niebieskie bombki w centrum jarmarku

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Grodziski Jarmark Świąteczny, który odbywał się 10-12 grudnia, przyciągał mieszkańców tradycyjnymi wyrobami, a także jedynym w swoim rodzaju rękodziełem. To jednak nie była jedyna atrakcja. W tym terminie swój debiut zaliczyła niecodzienna, bożonarodzeniowa dekoracja miejska. W samym centrum Starego Rynku pojawiły się srebrna i niebieskie bombki z indywidualnie zaprojektowanymi wzorem naklejek. 

Indywidualny projekt dużych bombek

Ostatnio pisaliśmy, że bombki z indywidualnymi naklejkami od TerraChristmas to stanowczy hit ozdób świątecznych w 2021 roku. Jeśli chcesz zobaczyć, więcej realizacji, zerknij do naszego wpisu o życzeniach bożonarodzeniowych na świątecznych kulach. 

ozdoby-bozonarodzeniowe-dla-miast
Naklejka na bombce z życzeniami świątecznymi i noworocznymi.

Grodzisk Wielkopolski postawił na bardzo ciekawy, indywidualny projekt. Wybrał trzy duże bombki, na każdej z nich znajdują się różnorodne grafiki. Pierwsza z nich znajduje się najbliżej ratusza. Dzięki temu wszystkie osoby, które schodzą z okazałych schodów, stają oko w oko ze świątecznym wzorem. Naklejka przedstawia życzenia bożonarodzeniowe i choinkę, której czubkiem jest logo Grodziska Wielkopolskiego. Charakterystyczny znak graficzny pojawia się też na drugiej niebieskiej bombce (ustawiona na samym końcu), gdzie razem ze śnieżynką tworzy oryginalny print. Ostatnia ozdoba świąteczna wyróżnia się od pozostałych barwą. Srebrne tło, na którym pojawiają się naklejki w kolorze nieba. Przedstawiają one choinki, śnieżynki, a także kolejne życzenia. 

Grodzisk Wielkopolski stawia na estetykę

Duże bombki najczęściej montowane są na specjalnym metalowym stojaku. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w przypadku skwerów czy parków. W trawie ciemna podstawa w kształcie krzyża jest praktycznie niewidoczna. Całość jest przymocowana do podłoża za przy użyciu śledzi. W przypadku twardych nawierzchni stojak również można stabilnie przytwierdzić za pomocą śrub, jednak jego zamaskowanie może okazać się nieco trudniejsze. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prezentują się bombki na metalowym stojaku, zobacz przyklad ze Słubic. W Grodzisku Wielkopolskim srebrna i niebieskie bombki umieszczone są na błyszczących stalowych pierścieniach. Spełniają one dwie funkcje, nie tylko przytrzymują dekoracje, ale też świetnie się prezentują. Dzięki nim powstaje naprawdę estetyczny efekt. 

duze-srebrne-i-niebieskie-bombki-w-grodzisku-wielkopolskim
Bombki ustawione na stalowym pierścieniu prezentują się niezwykle estetycznie.

Grodziski Jarmark Świąteczny

Chociaż Grodziski Jarmark Świąteczny trwał tylko kilka dni i na Starym Rynku nie ma już śladu po wystawcach w niebieskich namiotach, to srebrna oraz niebieskie bombki razem z pozostałymi ozdobami bożonarodzeniowymi zostały na swoim miejscu na dłużej. Dzięki temu mieszkańcy wciąż mogą się nimi cieszyć. 

Spodobał Ci się efekt, jaki udało się osiągnąć w Grodzisku Wielkopolskim, wejdź na stronę TerraChristamas i zapoznaj się ze szczegółami o naklejkach na duże bombki. 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz