Świecące dekoracje (nie tylko) dla miast

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Światło jest symbolem radości, dobrobytu oraz boskości. Właśnie dlatego połyskujące dekoracje odgrywają tak ważną rolę podczas Bożego Narodzenia.

Eleganckie, nowoczesne elementy z kolekcji świątecznych dekoracji TerraChristmas doskonale wpisują się w najpiękniejsze świąteczne tradycje: rozświetlają grudniowy mrok i umilają oczekiwanie na Gwiazdkę.

Świecąca choinka – Kevin

To już niemalże świecka tradycja. Święta Bożego Narodzenia bez seansu słynnego filmu o pewnym pomysłowym chłopcu nie są tym samym. Równie integralnym elementem Gwiazdki jest tradycyjne drzewko. Wszystko to sprawia, że podświetlana choinka Kevin marki nuno’ni tak dobrze wpisuje się w kanon świątecznych dekoracji. Co ważne, Kevin może występować w niemalże wszystkich kolorach wykończenia i mienić się bogatą gamą kolorów podświetlenia.

keviny same w pokoju MediumŹródło: www.terrachristmas.pl

Bożonarodzeniowa choinka jeszcze nigdy nie była tak funkcjonalna i aż tak uniwersalna: doskonale sprawdza się również jako niebanalna lampa dekoracyjna w okresie poza świętami.

podświetlana choinka kevin (7)Źródło: www.terrachristmas.pl

Ze względu na swój kształt, wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i możliwość umieszczenia personalizowanego przekazu na powierzchni, staje się także atrakcyjnym uzupełnieniem aranżacji lokali gastronomicznych lub hoteli.

podświetlana choinka kevin (5)Źródło: www.terrachristmas.pl

Sople lodu – Ice i Twister

Polska zima nie zawsze należy do najpiękniejszych. Bywa bajecznie śnieżna i zimna, jednak równie często rozczarowuje pluchą i deszczem. Warto wspomóc Matkę Naturę i postawić na dekorację nawiązujące do krainy świąt: podświetlany sopel lodu – Ice z kolekcji TerraChristmas skutecznie wykreuje magiczną atmosferę nawet wówczas, gdy pogoda za oknem nie przypomina scenerii z mroźnej bajki. Jeśli świąteczna dekoracja ma być naprawdę zwariowana, warto wybrać lampę o kształcie zakręconego sopla lodu – Twister może być stojącą ozdobą podłogi, ale równie dobrze może zostać zawieszony ponad głowami, gdzie stanie się niebanalnym, zwisającym soplem. To świetny pomysł na oryginalną ozdobę wejścia do hotelu, galerii handlowej lub urzędu miasta.

lampa twister nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl

Świecąca kostka – Cubrick

Prezenty są nierozerwalnie połączone ze świętami Bożego Narodzenia. Pod choinkę najczęściej trafiają kolorowe sześciany obwiązane kokardami… Warto więc uzupełnić dekorację o lampy Cubrick marki nuno’ni o takim samym kształcie. Podświetlane kostki z kolekcji TerraChristmas oferują bogatą gamę możliwości: po przewiązaniu kokardą staną się prezentem, a wyeksponowane samodzielnie mogą zagrać rolę zmrożonej kostki lodu.

lampa cubrick nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl

Możliwość podświetlenia za pomocą specjalnego modułu RGB sprawia, że lampa Cubrick może mienić się wszystkimi kolorami tęczy! Podobnie jak sopel lodu – Twister, Cubrick również może zostać zawieszony ponad głowami. Waśnie w ten sposób powstaje niezapomniana dekoracja centrów handlowych, galerii oraz innych budynków użyteczności publicznej, w których odświętna atmosfera jest tak bardzo wyczekiwana.

lampa cubrick nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl

podświetlana choinka kevin (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz