4 pytania o nakładki miejskie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Obecność choinki w centrach miast to obowiązkowy element świątecznej tradycji. Co jednak zrobić, gdy plac przed ratuszem jest pozbawiony naturalnych drzew, a sprowadzanie żywego okazu nie wydaje się być ani opłacalnym, ani ekologicznym rozwiązaniem? W brew pozorom, Boże Narodzenie wcale nie musi być pozbawione tradycyjnej choinki!

nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Choinka miejska – co to takiego?

Świąteczne nakładki na kwietniki są rozwiązaniem, które pozwala w ciekawy sposób zagospodarować już posiadane wieże kwiatowe w okresie zimowym, a jednocześnie zabezpieczyć je przed wpływem zimowej aury. Mimo to obecność kwietnika wewnątrz dekoracji nie jest obowiązkowa – nakładki równie dobrze sprawdzają się jako autonomiczny element dekoracyjny.

terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Jak zaplanować dekorację?

Bożonarodzeniowa aranżacja miasta nie może być dziełem przypadku lub pochopnych decyzji. Warto ją szczegółowo zaplanować, by dobrze komponowała się z otoczeniem – jest to bardzo proste Nakładki miejskie z kolekcji TerraChristmas występują w wielu rozmiarach, przez co można dopasować je idealnie do posiadanych już kwietników, które staną się ich dodatkowym obciążeniem i stabilizacją.

Konstancin nakładka pomnik

Źródło: www.terrachristmas.pl

świąteczne nakładki terrachristmas (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Czy to bezpieczne?

Zimowa aura bezwzględnie eliminuje z przestrzeni miejskiej rozwiązania niskiej jakości. Solidne wykonanie sprawia, że choinki miejskie z kolekcji TerraChristmas skutecznie się jej jednak opierają – ze względu na możliwość zamocowania do podłoża niemożliwe jest ich usunięcie z docelowego miejsca. Nie ma więc ryzyka, że grudniowe śnieżyce czy silne podmuchy wiatru uniosą nakładkę. To również sposób na wyeliminowanie szkód płynących z kradzieży lub aktów wandalizmu.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-19Źródło: www.terrachristmas.pl

Jak zamontować choinkę miejską?

Montaż świątecznych dekoracji w przestrzeni miejskiej powinien być maksymalnie łatwy i przebiegać możliwie najszybciej. Tylko w ten sposób można sprawić mieszkańcom prawdziwą niespodziankę, a co równie ważne: nie zakłócić ich codziennego funkcjonowania przez obecność ciężkiego sprzętu. Aby sprostać tym założeniom, choinki miejskie wykonano z tworzywa sztucznego imitującego świerk, który całkowicie przykrywa lekki, stalowy stelaż. Dzięki powłoce malowanej proszkowo konstrukcja jest odporna na niskie temperatury oraz wilgoć – tak solidne materiały gwarantują niezmiennie doskonały wygląd przez wiele kolejnych sezonów.

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-11Źródło: www.terrachristmas.pl

nakładki miejskie TerraChristmas

Źródło: www.terrachristmas.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz