Wieże kwiatowe w Leśnej

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W Leśnej pojawiły się charakterystyczne wieże kwiatowe, które zdobią już wiele polskich miast.

Leśna to miejscowość położona w województwie dolnośląskim, niedaleko czeskiej granicy. Okolice Leśnej są cennymi terenami rekreacyjnymi. Największą atrakcją Leśnej i okolic jest Zamek Czocha.

Od 31 maja w centrum miasta możemy podziwiać trzy wieże kwiatowe H2000. Kaskadowa konstrukcja kwietnikowa to idealne narzędzie do aranżacji szarej przestrzeni miejskiej. Składa się z dziewięciu pierścieni, nieposiadających dna, dzięki czemu roślina ma nieskrępowane warunki rozwoju. Uniwersalność modelu pozwala zastosować go we wszystkich strefach miejskich pozbawionych naturalnej zieleni.

Władze miast zdecydowały się ukwiecić miasto korzystając z Kompleksowej Usługi firmy Terra®. Kaskadowe konstrukcje kwiatowewieże kwiatowe ozdobione zostały czerwoną pelargonią (wariant ukwiecenia A115).

Leśna jest teraz inspirującym i ciekawym miejscem, którym warto się chwalić, i które warto odwiedzić, do czego serdecznie zapraszamy!

A to już etap zaledwie kilkugodzinnej realizacji zamówienia:

Leśna1Źródło: Archiwum Terra

Leśna2Źródło: Archiwum Terra

Leśna3Źródło: Archiwum Terra

Leśna4Źródło: Archiwum Terra

Leśna5Źródło: Archiwum Terra

Leśna6Źródło: Archiwum Terra

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz