Rynek w Trzebnicy ukwiecony

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów. Dzięki wieżom kwiatowym miasto stało się jeszcze bardziej urokliwe.

Władze Trzebnicy zdecydowały się na profesjonalne ukwiecenie miasta. Skorzystały z oferty firmy Terra®, która proponuje Kompleksową Usługę. Wywiad z Zastępcą Burmistrza Trzebnicy Jerzym Trelą i Grażyną Jakubowską z Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego na temat realizacji Kompleksowej Usługi możecie przeczytać w artykule – Cudze chwalicie, swego nie znacie.

Kompleksowa Usługa daje możliwość całkowitego przygotowania zaplanowanej aranżacji przestrzeni miejskiej, bez konieczności dodatkowego zatrudniania ogrodników, architektów krajobrazu czy projektantów. Największą zaletą Kompleksowej Usługi firmy Terra® jest fakt, że przy swoich zleceniach działa jako jeden podmiot. Dzięki współpracy ze sztabem specjalistów firma opracowuje koncepcję projektową, dobiera odpowiedni rodzaj materiału roślinnego oraz dba o jego pielęgnację.

trzebnica9Źródło: Archiwum Terra

Gdy konstrukcje kwiatowe nabrały odpowiedniego wyglądu, 30 maja przyjechały do Trzebnicy, by w kilka godzin zmienić dotychczasowy wygląd rynku w miasta.

Miasto posiadało już 15 wiszących konstrukcji kwiatowych na lampy – W600, które Terra® w tym roku ukwieciła, a dodatkowo na ten sezon dokupiło 4 wieże kwiatowe, dwie H750 i H1200.

Do ukwiecenia konstrukcji wybrano surfinię czerwoną (wariant ukwiecenia A100) oraz białą w połączeniu z burgundową (wariant ukwiecenia A107). Do wiszących kwietników wybrano popularną kompozycję składającą się z: surfinii kremowej w połączeniu z purpurową i liśćmi impomei (wariant ukwiecenia A113).

Kwiaty znakomicie prezentują się na rynku. Dzięki nim rynek jest teraz przepiękną wizytówką miasta.

A tak wyglądał etap ukwiecenia i pielęgnacji roślin:

I. Kwiaty 19 kwietnia

trzebnica6Źródło: Archiwum Terra

trzebnica7Źródło: Archiwum Terra

II. Kwiaty 4 maja

trzebnica1Źródło: Archiwum Terra

trzebnica3Źródło: Archiwum Terra

trzebnica4Źródło: Archiwum Terra

III. Kwiaty dnia 28 maja

trzebnica11Źródło: Archiwum Terra

trzebnica9Źródło: Archiwum Terra

trzebnica12Źródło: Archiwum Terra

trzebnica8Źródło: Archiwum Terra

A tak wygląda ukwiecony rynek:

trzebnica21Źródło: Archiwum Terra

trzebnica20Źródło: Archiwum Terra

1 komentarz do “Rynek w Trzebnicy ukwiecony”

Dodaj komentarz