Wielkanocne dekoracje dla przedszkoli i szkół

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Przed nami Wielkanoc i choć placówki oświatowe przyjmują teraz mniej dzieci, to i tak warto sprawić, by najmłodsi czuli się w szkołach i przedszkolach jak najlepiej. Jak tego dokonać, bez inwestowania znacznych finansów, szybko, a na dodatek efektownie? Z pomocą przychodzą wielkanocne dekoracje 2D i 3D – poznajmy je wszystkie.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com

Wielkanocne dekoracje 2D – piękna dekoracja ściany i nie tylko

Klasyczne rozwiązania są zawsze na topie – właśnie dlatego pisanki tak świetnie sprawdzają się jako piękne wielkanocne dekoracje dla przedszkoli i szkół. Ze względu na wyjątkową sytuację ich dodatkowym atutem jest stosunkowo niska cena – sezonowa aranżacja nie musi oznaczać dużych wyrzeczeń… a jest przecież to bardzo ważne, by przedszkolaki oraz uczniowie mogli cieszyć się kolorami i miłymi dla oczu dekoracjami. Jak zaaranżować wielkanocne dekoracje 2D? Można umieścić je na ścianach lub swobodnie oprzeć o nie. Kolejną propozycją jest montaż na specjalnych stojakach.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com

Wielkanocne dekoracje 3D – ozdoba korytarza i akcent przed wejściem

To oczywiste, że tłumy przed placówkami oświatowymi znacznie zmalały, jednak i tak warto powitać uczniów i ich rodziców. Wybierając wielkanocne dekoracje 3D, można stworzyć piękną oprawę przed wejściem do budynków – bez obaw – wykonano je z solidnego tworzywa, dzięki czemu mogą z powodzeniem sprawdzić się w ekspozycji „pod chmurką”. Kliknij tutaj, by poznać więcej pomysłów na to, jak wykorzystać pisanki w otwartych przestrzeniach publicznych.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com

Kolejną korzyścią jest bezpieczeństwo użytkowania dekoracji – są lekkie i mają obłą formę, dzięki czemu nawet najbardziej niesforny maluch nie zrobi sobie nimi krzywdy – to daje pisankom solidną pozycję pośród najlepszych propozycji dla szkół i przedszkoli.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com

Wesołych świąt – przekaż dzieciom i rodzicom najlepsze życzenia

Kolejną propozycją na to, jak pokolorować dziecięcy świat, są pisanki z frezowanym napisem. Dekoracje tego typu mogą zawisnąć na ścianach lub zostać swobodnie oparte o ściany. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamocować je na specjalnych stojakach, tworząc ciąg kolorowych elementów wzdłuż chodnika prowadzącego do budynku lub już wewnątrz niego – na przykład w hallu.

wielkanocne pisanki miejskie

źródło: www.terraeaster.com


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz