Taka była Wielkanoc w naszych miastach!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Tegoroczna Wielkanoc właśnie przeszła do historii, a więc nastał czas wielkich podsumowań. Jakie wielkanocne dekoracje pojawiły w naszych miastach? Dominowała klasyka, czy stawiano na innowacyjne pomysły? Oto fotorelacja z najpiękniejszych świątecznych kompozycji w przestrzeniach publicznych, w której odpowiadamy na te pytania. 
Świnoujście – uszaty kwietnik i kolorowe bratki

W tym pięknym nadmorskim kurorcie co roku dostrzegamy masę inspirujących pomysłów na zieleń miejską. Nie zawiedliśmy się: z okazji świąt Wielkiej Nocy kaskadowe kwietniki zyskały… zajęcze uszy! Obowiązkowo pojawiły się też pierwsze nasadzenia z bajecznie kolorowych bratków. Jest pięknie… i czekamy na więcej!

Kostrzyn nad Odrą – ażurowe pisanki w trzech wydaniach

Zielona, biała i żółta ażurowa pisanka to wielkanocny temat przewodni w Kostrzynie nad Odrą. Kolorowe dekoracje pojawiły się na skwerze w centrum miasta i szybko zdobyły sympatię mieszkańców. Popularne rozwiązanie – wiosenne nasadzenia w dolnej części pisanki – doskonale sprawdziło się i tym razem.

Gorzów Wielkopolski – wielkie pisanki, dużo bratków i kolorowe donice miejskie

Tej Wielkanocy w Gorzowie „działo się” wiele! Z okazji świąt w mieście pojawiły się nie tylko pokaźne, kolorowe pisanki z fiberglassu, ale także donice miejskie XXL i wiosennie ukwiecone kwietniki kaskadowe. Skwer, na którym stanęła kompozycja, szczególnie zachwycił najmłodszych.

Iłowa – ażurowe pisanki na trzy sposoby

Czerwień, żółć  i biel – to od niedawna najmodniejsze odcienie w Iłowej, mieście w województwie lubuskim. Trendy dyktują piękne wielkanocne dekoracje, które zdobią tutejszy rynek. Zgodnie z obowiązującym trendem tam również obsadzono ażurowe jaja pierwszymi wiosennymi kwiatami.

więcej na temat wielkanocnych dekoracji z Iłowej przeczytasz w tym wpisie – klik

Ostroróg – pisanki miejskie otwierają się na wiosnę

Trio ażurowych pisanek stało się przebojem w wielu polskich miastach, również w Ostrorogu. Kompozycja składająca się z trzech dekoracji o zróżnicowanych wymiarach obsadzono pierwszymi wiosennymi kwiatami i ulokowano na skwerze. Efekt – zachwycający!

Strzelce krajeńskie – wielkanocne dekoracje pełne bratków

Kolorowe ażurowe pisanki XXL pojawiły się w Strzelcach Krajeńskich w kwietniu, na kilkanaście dni przed Wielkanocą. Ulokowane na porośniętym świeżą zielenią trawniku dekoracje prezentują się nadzwyczaj efektownie – wszystko za sprawą połączenia tradycyjnego kształtu świątecznej pisanki z niebanalną fakturą i zaskakującym wnętrzem.

więcej na temat wielkanocnych dekoracji ze Strzelec Krajeńskich przeczytasz w tym wpisie – klik

Zielona Góra – co skrywa wielkanocna pisanka miejska?

W Zielonej Górze zapowiada się kolejny udany sezon ukwieceń. Zeszłoroczna wiosenno-świąteczna aranżacja spotkała się z tak dobrym odbiorem, że w podobnej postaci była kontynuowana również w tym roku. Pojawiły się ażurowe pisanki XXL, kaskadowe kwietniki wypełniły się bratkami, a w planach kolejne atrakcje!

więcej na temat wielkanocnych dekoracji z Zielonej Góry przeczytasz w tym wpisie – klik


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz