Weszli do gry

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Etap przyjmowania zgłoszeń do plebiscytu „Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce” jest już niemal na półmetku. Do rywalizacji przystąpiły zarówno duże, jak i nieco mniejsze polskie miasta.

Terra Flower Power

Czy zwycięzca jest pośród nich? A może  laureat dopiero wejdzie do gry? O tym przesądzą najbliższe dni. Plebiscyt na najpiękniej ukwiecone miasto rozpoczął się 1 sierpnia, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa w czwartek 15 sierpnia. Wyłonienie najefektowniej udekorowanej miejscowości to podsumowanie całego roku starań władz miast, deweloperów i każdego, kto ceni sobie towarzystwo natury.

Jeśli więc uważasz, że Twoje miasto może poszczycić się wyjątkowo piękną kwiecistą dekoracją – zrób zdjęcie, wyślij je do nas i ogłoś to światu! Bez względu na to, czy reprezentujesz grono mieszkańców, czy też samych władz, masz szansę na zdobycie cennych nagród.

Terra Flower Power

Do zwycięskiego miasta trafi kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000, dodatkowo zostanie ono przedstawione na jednej z kart kalendarza Terra na rok 2014. To sposób na to, by cała Polska przekonała się, jak pięknie prezentują się jego ulice!

Miejscowości, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu zostaną uhonorowane nagrodami takimi jak ogromna donica miejska Extravase 1000 marki Atech oraz bon o wartości 1000 zł na zakup produktów z oferty firmy Terra.

Terra Flower Power

Ale to nie wszystko… Spośród wszystkich uczestników wyłonimy również trzy osoby, dla których przewidzieliśmy atrakcyjne i modne eko torby Elho Lizzy Bag XL oraz bony na zakupy w sklepie internetowym z nowoczesnymi elementami wyposażenia wnętrz.

Pozostał nieco ponad tydzień na zgłaszanie miast – Białystok, Borek Wlkp., Modliborzyce, Toruń, Trzebnica, Świebodzin, Wadowice i Żnin już stoją w szrankach. Nadesłane zdjęcia systematycznie gromadzimy w zakładce plebiscyt 2013,a po 15 sierpnia opublikujemy je na naszym profilu na portalu Facebook, gdzie przeprowadzimy głosowanie.

Może już czas na to, by Twoje miasto pokazało się światu? Czekamy na kolejne zgłoszenia!

Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć w regulaminie.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz