Coraz więcej pięknych miast!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jeszcze niespełna tydzień czasu mają ci, którzy chcą zgłosić swoje miasto do plebiscytu „Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”.

Terra Flower Power

Od 1 sierpnia nieustannie otrzymujemy kolejne fotografie przedstawiające ukwiecone polskie miasta. Galeria zdjęć jest już bardzo obszerna i zawiera zgłoszenia z każdego niemal zakątka kraju, nadsyłane są zarówno od osób prywatnych, jak i przedstawicieli władz.

W ciągu kilku ostatnich dni do gry przystąpiły również: Czerwieńsk, Dobiegniew, Goleniów, Jasło, Krosno, Lębork, Luboń, Łabiszyn, Mrągowo, Puławy, Racibórz, Szczawnica, Szczecinek, Śrem, Świebodzin, Tomaszów Lubelski, Tymbark, Warszawa- dzielnica Ursynów, Wąbrzeźno, Zielona Góra. To niesamowite, jak piękna może stać się nasza przestrzeń publiczna, gdy wprowadzona do niej zostanie natura! Od miejskich latarni, poprzez place, pomniki, elewacje budynków – to właśnie odpowiednio dobrane, kolorowe kwiaty przesądzają o ich atrakcyjnym wyglądzie.

Terra Flower Power

Fotografie z miast biorących udział w plebiscycie to najlepszy dowód na to, że wieże kwiatowe oraz produkty marki Atech są dobrym rozwiązaniem problemu braku natury w publicznej przestrzeni. Stworzone kompozycje z kwiatów są na tyle różnorodne i niepowtarzalne, że nie sposób dostrzec dwa podobne ujęcia. A czy to właśnie nie jest najważniejsze podczas aranżowania dekoracji?

Gdyby istniały jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, warto odwiedzić galerię znajdującą się w zakładce plebiscyt 2013.

Etap przyjmowania zgłoszeń do plebiscytu „Terra Flower Power -Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce” zamykamy 15 sierpnia. Po tym dniu fotografie zostaną umieszczone w aplikacji na naszym profilu na portalu Facebook. Tam uruchomione zostanie głosowanie, które wyłoni zwycięzców.

Flower Power

Miejscowość, która zajmie 1 miejsce zostanie ujęta na jednej z kart kalendarza Terra na rok 2014, dodatkowo trafi do niej konstrukcja kwietnikowa H2000. Kolejne miejsce na podium to donica miejska Extravase 100, a miasto, które zajmie 3 pozycję uhonorowane zostanie wartym 1000 zł bonem na zakup produktów z oferty firmy Terra.

Przypominamy, że cenne nagrody czekają również na osoby zgłaszające fotografie do konkursu – ekologiczne torby Lizzy Bag XL marki Elho są naprawdę warte uwagi! Wielką gratką dla amatorów nowoczesnego designu jest również wart 150 zł bon na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Terra Flower Power

Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć w regulaminie.

Czekamy na kolejne zgłoszenia!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz