Walczą o tytuł „Najpiękniejszych jesienno-zimowych wież kaskadowych Terra”

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Poznajcie miasta, które biorą udział w naszym jesienno-zimowym plebiscycie!

Dokładnie do soboty można było zgłosić swoje miasto do plebiscytu. Obecnie rozpoczęła się zawzięta walka o głosy mieszkańców i fanów zieleni miejskiej. Na kogo można oddać głos i jak to zrobić?

Do plebiscytu przystąpiły następujące miasta:

1. Elbląg ze swoimi jesienno-zimowymi wieżami, ozdobionymi kwiatami.

wieże kwiatowe w Elblągu

Aby oddać głos na to miasto, wystarczy wejść pod ten link: https://terra-pl.eu/klienci/plebiscyt#page-content i nacisnąć na kółko z napisem: podoba mi się!

2. Jasło i jego wieże kwiatowe, które przypominają prawdziwą choinkę.

Jasło i wieże kwiatowe

Aby oddać głos na to miasto, wystarczy wejść pod ten link: https://terra-pl.eu/klienci/plebiscyt/jaslo#page-content i nacisnąć na kółko z napisem: podoba mi się!

3. Ostrołęka, która zaprezentowała swoje świąteczne nakładki na wieże kwiatowe w trzech różnych kolorach.

Ostrołęka i nakładki świąteczne na wieże kwiatowe

Aby oddać głos na to miasto, wystarczy wejść pod ten link: https://terra-pl.eu/klienci/plebiscyt/ostroleka#page-content i nacisnąć na kółko z napisem: podoba mi się!

4. Stare Babice ze świątecznymi nakładkami na wieże kwiatowe.

nakładki na wieże kwiatowe

Aby oddać głos na to miasto, wystarczy wejść pod ten link: https://terra-pl.eu/klienci/plebiscyt/stare_babice#page-content i nacisnąć na kółko z napisem: podoba mi się!

5. Szprotawa, która posiada świąteczne nakładki ozdobione lampkami.

Iluminacje świąteczne w Szprotawie

Aby oddać głos na to miasto, wystarczy wejść pod ten link: https://terra-pl.eu/klienci/plebiscyt/szprotawa#page-content i nacisnąć na kółko z napisem: podoba mi się!

6. Trzebnica i jej kolorowe nakładki świąteczne, które ochoczo ozdobiły dzieci podczas Miejskiej Wigilii.

nakładki świąteczne ChristmasTerra w Trzebnicy

Aby oddać głos na to miasto, wystarczy wejść pod ten link: https://terra-pl.eu/klienci/plebiscyt/trzebnica#page-content i nacisnąć na kółko z napisem: podoba mi się!

7. Włoszczowa i jej duże świąteczne drzewko.

Włoszczowa

Aby oddać głos na to miasto, wystarczy wejść pod ten link: https://terra-pl.eu/klienci/plebiscyt/wloszczowa#page-content i nacisnąć na kółko z napisem: podoba mi się!

Przypominamy: głosowanie kończy się 8.02.2013 r. o godz. 17.00. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane do 11.02.2013 r. na stronie internetowej www.terra-pl.eu. Spośród nadesłanych zdjęć, dzięki użytkownikom portalu www.terra-pl.eu, którzy będą oddawać swoje głosy na dane miasto, zostanie wyłonionych 5 zwycięzców!

Zwycięskie miasta, które zgromadzą największą liczbę głosów, otrzymają kupon rabatowy w wysokości 20% na wszystkie produkty firmy Terra®.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz