Zbliża się Gardenia 2013

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Znane wszystkim dobrze targi Gardenia, które w ciągu kilku lat stały się najatrakcyjniejszym wydarzeniem wystawienniczym sektora ogrodniczego w Polsce, niebawem znów zachwycą!

gardenia 2013

Źródło: https://gardenia.mtp.pl/pl/

Kilka słów o programie

Obok sprawdzonych i cieszących się dużym zainteresowaniem konferencji i przestrzeni specjalnych (Miejska Sztuka Ogrodowa, warsztaty projektowe oraz przestrzeń pokazowa Garte i Gardenii) pojawią się nowe propozycje. Na powierzchni 1000 m2 powstanie jedyne w Polsce i Europie Pokazowe Centrum Ogrodnicze. Na organizowanej wspólnie z Partnerami przestrzeni będą się odbywały szkolenia z zakresu product placement, zakładania centrum ogrodniczego oraz  prowadzenia centrum ogrodniczego. Planowane są również szkolenia dla handlowców z branży ogrodniczej i zoologicznej.

Organizatorzy Targów Ogrodniczych Gardenia z roku na rok podnoszą poziom spotkania, realizując jednocześnie wiele innowacyjnych pomysłów. Jednym z nich jest pierwsze w Polsce – Pokazowe Centrum Ogrodnicze, które pojawi się w centralnym punkcie powierzchni wystawienniczej Gardenii.

gardenia 2013

Źródło: https://gardenia.mtp.pl/pl/

Do kogo skierowany jest projekt i kto właściwie może wziąć w nim udział?

Choć pierwszy raz bywa najtrudniejszy, to w przypadku organizatorów Targów Ogrodniczych Gardenia, którzy zdecydowali się zrealizować projekt Pokazowego Centrum Ogrodniczego nie ma żadnych obaw związanych z realizacją tego innowacyjnego pomysłu. Dlaczego? Otóż wiedza i doświadczenie zdobyte podczas sześciu lat pracy nad Gardenią sprawiają, że już na etapie podejmowania kluczowych decyzji, można się liczyć z praktycznym, a jednocześnie profesjonalnym punktem widzenia organizatorów. Samą realizacją Pokazowego Centrum Ogrodniczego zajmuje się zaś zespół specjalistów z zakresu tworzenia sieci sprzedaży detalicznej.

gardenia 2013

Źródło: https://gardenia.mtp.pl/pl/

Nie tylko na pokaz

Przykuć uwagę konsumentów, umożliwić producentom promocję, zachęcić do reorganizacji detalistów – to tylko kilka celów, jakie przyświecają twórcom projektu. Pokazowe Centrum Ogrodnicze powstanie przede wszystkim z uwagi na kwestie edukacyjne. – Na przestrzeni ostatnich trzech lat branża ogrodnicza w Polsce dokonała kroku milowego. Zmieniły się sklepy, a przede wszystkim poszerzone zostały horyzonty myślowe ich właścicieli – mówi Jakub Patelka, dyrektor Gardenii. – My jednak wciąż dostrzegamy potrzeby inwestowania w wiedzę, dlatego zamiast organizować kolejny cykl wykładów, postanowiliśmy sięgnąć po praktyczne rozwiązanie – dodaje.

gardenia 2013

Źródło: https://gardenia.mtp.pl/pl/

Pokazowe Centrum Ogrodnicze to również źródło inspiracji i dodatkowa motywacja, która ma szansę zaowocować wielkimi zmianami na gruncie handlu detalicznego. Równie ważna okazać się może reakcja potencjalnych klientów, którzy szybko docenią atmosferę i klimat modelowego obiektu.

Targi Ogrodnictwa i architektury Krajobrazu „Gardenia” odbędą się w Poznaniu, w dniach 22-24 lutego 2013 roku.

gardenia 2013

Źródło: https://gardenia.mtp.pl/pl/

Źródło: Informacja prasowa


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz