Twoje piękne miasto – Konstancin-Jeziorna. Zobacz film

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Czy nowoczesna architektura może być… inspirowana naturą? Czy w miejskich parkach jest miejsce na jeszcze więcej roślin? Oczywiście, że tak!

Urząd miasta w Konstancinie-Jeziornie imponuje oryginalnym projektem. To rosły gmach o geometrycznej formie, przed którym nie zabrakło tradycyjnych dekoracji. Chodnik zdobią bowiem wieże kwiatowe ustawione w równym szeregu. Tak powstała piękna aranżacja, która nie zakłóca widoczności, a jednocześnie jest miła do oczu i łagodzi odbiór surowej bryły urzędu miasta.

Roślinnych dekoracji nie zabrakło nawet w miejskim parku – niewysokie, smukłe kwietniki stały się ciekawym, kolorowym dodatkiem, który ożywił jednolitą zieleń trawników. Zawsze jest miejsce dla natury!

 

zobacz film, na którym prezentujemy ukwiecenie Konstancina-Jeziorny:

Seria filmowych podróży po polskich miastach „Twoje piękne miasto” przedstawi uroki rodzimych zakątków. Wspólnie zwiedzimy rynki, place i parki w najpiękniejszych miejscach – również tych, które nam polecicie. Znacie miasta wyjątkowo malownicze, warte uwiecznienia na „filmowej taśmie”? Chcecie pochwalić się swoją okolicą lub nową inwestycją we wspólnych przestrzeniach? Zaskoczyły Was nowe meble miejskie lub donice XXL? Czekamy na sygnał!
Piszcie do nas: marketing@inspirowaninatura.pl
Zobacz zdjęcia z Konstancina-Jeziorny, na których prezentujemy roślinne dekoracje kwietnikach.  Kliknij w miniaturę, by powiększyć ujęcie.

 

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz