Tradycyjnie udane Boże Narodzenie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tego co naprawdę dobre nie trzeba zmieniać. Tradycyjne ozdoby świąteczne cieszą oczy kolejne pokolenia i nigdy się nie nudzą.

dekoracje tradycyjne terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Niezbędnym składnikiem przepisu na niezapomniane święta w przestrzeni miejskiej i prywatnej są właśnie klasyczne figury przedstawiające renifery lub kolorowe cukrowe laski.

Renifer Mikołaja – Rudolf

W pełni gotów, by dostarczyć świąteczne podarki na czas! Tradycyjna dekoracja w kształcie renifera umieszczona w przestrzeni miejskiej, w prywatnym ogrodzie lub tuż pod stropem galerii handlowej skutecznie przypomni o tym, że to już czas na prezenty. Aby spotęgować wrażenie prawdziwego zaprzęgu św. Mikołaja, warto zestawić ze sobą kilka reniferów.

Na osłodę – Candy Cane

Święta Bożego Narodzenia bez piernika czy makowca nie „smakowałyby” tak samo. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego warto uprzyjemnić oczekiwanie na przysmaki przy wigilijnym stole odpowiednimi ozdobami. Tradycyjne dekoracje w kształcie cukrowych lasek Candy Cane wyglądają tak smakowicie, że nie da się minąć ich obojętnym. Ślinka cieknie!

dekoracje tradycyjne terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Więcej znaczy lepiej

Zaprzęg reniferów unoszący się ponad głowami klientów galerii to świetny pomysł, jednak warto zagospodarować również przestrzeń na wysokości wzroku. Tradycyjne dekoracje, a pośród nich Rudolf, występują w dwóch odmianach: „latającej” lub stojącej, sprawiającej wrażenie oczekiwania na przybycie samego Świętego.

Bożonarodzeniowe dekoracje charakteryzują się przepychem. Tu nie ma miejsca na modernistyczny minimalizm! Cukrowe laski Candy Cane z kolekcji TerraChristmas najlepiej wyglądają w większej grupie – im bardziej bogata aranżacja, tym radośniejsza i kolorowa staje się przestrzeń.

dekoracje tradycyjne terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Dzięki niewielkiej masie tradycyjne dekoracje świąteczne z kolekcji TerraChristmas mogą zostać umieszczone w dowolnym miejscu, szybko i sprawnie. Wysoko ponad głowami przechodniów, tuż przed domem… a może masz własny pomysł?

Mała masa, wielkie możliwości

Tradycyjne dekoracje z kolekcji TerraChristmas wykonano z ekstremalnie odpornego fiberglassu, dlatego bez uszczerbku przetrwają niejedną zimę na zewnątrz.

dekoracje tradycyjne terrachristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

To już czas! Obudź wspomnienia z dzieciństwa i wprowadź do przestrzeni zapowiedź Bożego Narodzenia. Tradycyjne dekoracje w kształcie renifera Rudolfa i bajecznie kolorowej cukrowej laski Candy Cane pomogą stworzyć szczególny nastrój – to będą naprawdę wyjątkowe święta!

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz