Odmień miasto na święta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zmieniające się pory roku wymuszają zmianę okrycia – z lekkiego na chroniące przed chłodami. Zmiana sezonów jest odczuwalna również w miastach, dlaczego więc w podobny sposób nie przyodziać miejskich kwietników?

świąteczne nakładki terrachristmas (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Kaskadowe kwietniki mogą bowiem zdobić przestrzeń publiczną również zimą, niezależnie od pogody. Najlepszym strojem dla nich są dedykowane nakładki w formie świątecznego drzewka. Jesienią warto zaaranżować wieże kwiatowe sezonowymi roślinami: wrzosem, chryzantemą lub ozdobną kapustą. Piękno dekoracji w przestrzeni publicznej nie przemija jednak wraz z ze złotą porą roku!

nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Bajkowe święta w mieście

W okresie świątecznym szczególnie istotny staje się efekt wizualny – imponujące dekoracje i klimatyczne oświetlenie nie są jednak zarezerwowane dla prywatnych wnętrz lub ogrodów. Przestrzeń publiczna również może w tym czasie przybrać odświętną szatę: za sprawą specjalnych nakładek wieże kwiatowe w kilka chwil stają się bożonarodzeniowymi drzewkami. Wystarczy dodać do nich dowolne łańcuchy i bombki, by wokół na dobre zapanował szczególny nastrój.

świąteczne nakładki terrachristmas (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Potrójna korzyść

Forma nakładek została opracowana tak, by w całości przysłoniły konstrukcję kaskadową stanowiącą wewnętrzną część dekoracji. Solidna pokrywa z imitującego igliwia tworzywa nawiązuje do faktury klasycznego drzewka, ale jest jednocześnie warstwą ochronną dla kwietnika, która izoluje go od zimowej aury. Stosowanie nakładek daje więc potrójną korzyść: oszczędność miejsca w magazynach, finansów, a także czasu, poświęcanego dotąd na wprowadzenie dodatkowych choinek i demontaż kwietników.

nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Swoboda wyboru

Bożonarodzeniowa choinka nie musi być tradycyjnym drzewkiem. Nakładki na wieże kwiatowe dostosowane są do rodzaju kwietnika: stojącego bądź wiszącego. To dwa kształty podstawy i aż trzy kolory igliwia. Mnogość dostępnych dodatków: bombek i łańcuchów sprawia, że stworzenie indywidualnej aranżacji staje się banalnie łatwe. W zależności od wielkości już posiadanych kwietników, dekoracja może osiągać różne rozmiary: od niewielkich aż do okazów mierzących ponad dwa metry!

nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Bezproblemowe Boże Narodzenie

Po przytwierdzeniu do podłoża nakładka miejska wraz ze znajdującym się wewnątrz kwietnikiem staje się stabilna i praktycznie niemożliwe jest jej niepożądane przestawienie. Co ważne, nakładki są niezwykle lekkie i mają modułową budowę, dzięki czemu mogą być szybko zamontowane, jak i usunięte, a sam kwietnik może w kilka chwil ponownie przeobrazić się w kompozycję z wiosennym ukwieceniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by nakładki miejskie stały się samodzielną dekoracją, dzięki czemu mogą zdobić również miasta, w których nie ma kwietników.

nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz